dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Chorobliwa zazdrość
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-05-04, 12:35 
Moja przyjaciółka ma pewien problem – jest chorobliwie zazdrosna o swojego męża i na kazdym kroku podejrzewa go o zdrade. Ale to naprawdę na każdym i uważam że przesadza, bo nigdy nie miała tak naprawdę namacalnego dowodu ze cos jest nie tak. Najgorsze jest to,ze on już ma powoli jej dosyć, bo sprawdza go na kązdym kroku to jest dla niego bardzo męczące. Chciałabym jakoś im pomóc bo zawsze uważała,m że są dobrym małżeństwem, ale nie wiem jak moge im pomoc. Co o tym myślicie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chorobliwa zazdrość
PostNapisane: 2015-05-05, 09:30 
Tacy ludzie się czasami zdarzają, choć chorobliwa zazdrość to naprawdę przechlapana sprawa. Ja bym Ci radziła, żebys wzięła przyjaciółke do psychologa, to jej na pewno pomoże. Ja kiedyś chodziłam co prawda z innym problemem do pani Kingi Bujak-Brodowicz z Krakowa i naprawdę mi pomogła. A do tego jest przesympatyczną kobietą :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chorobliwa zazdrość
PostNapisane: 2015-05-17, 10:40 
Kobiety są zazdrosne ,ale to nie jest niebezpieczna zazdrość nawet nie chorobliwa a u mężczyzn oznaki chorobliwej zazdrości to sygnał że ten pan przeradza się w tyrana.
To dobrze się nie skończy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chorobliwa zazdrość
PostNapisane: 2015-05-31, 13:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-26, 20:34
Posty:20
Ktoś z taką zazdrością będzie nigdy się jej nie pozbędzie - widocznie ma jakieś kompleksy na swój temat albo jest przewrażliwiona na swoim punkcie i domaga się skupienia 100%-owej uwagi na sobie. Może jak zostanie sama, coś zrozumie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Chorobliwa zazdrość
PostNapisane: 2015-05-31, 15:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Ja np. uważam że bycie samotną niczego nie uczy, wręcz przeciwnie zatwardza jeszcze bardziej.
Kiedyś byłam dość długo samotna i ten czas ,kiedy to czekałam niczego mnie nie nauczył , nawet wszystko przebiegło w drugą stronę, bo okazało się że byłam samotna z błahych niezależnych ode mnie powodów. Teraz jest pewną siebie kobietą, znającą swoją wartość.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Chorobliwa zazdrość
PostNapisane: 2015-06-21, 18:51 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Tak sobie właśnie teraz myślę, że zazdrość jeszcze ujdzie , ale najgorsza ,najpodlejsza jest obłuda.
Tego nie da się niczym usprawiedliwić, wyjaśnić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Chorobliwa zazdrość
PostNapisane: 2015-09-21, 12:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-15, 12:19
Posty:37
Nigy nie chcialabym juz byc w związku z zadrośnikiem- to niszczy i związek i człowieka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO