dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

co robic jesli to chyba koniec przez glupote
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-12-20, 15:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-12-20, 15:51
Posty:1
miedzy mna a moim wlansie nawet ine facetem poprostu od raku czasu sie spotykalismy i ostatnio wyszla bardzo diznwa sytuacja spotkalismy sie w tym samym pubie on byl z kolega i kolezanak a aj z kolezanakmi przywitalam sie z nim i potem kazd eusiadlo ze sowimi znajomimi a mi jakos glupio bylo bardzo i nawet na niego nie patrzylam . on sie za to wsciek na mnie ze go olalam traktowlam fgo jak powietrze i takie tam...a ja nie chialm poprostu mi bylo glupio sie tam gapic w jego strone i on jest juz od tygodnia wsciekly ma mi podac odp co z nami pod koniec tygodnia to chyba jutro bojej sie ze zerwie kontakt a mi na nim na serio zalezy co robic????????????????? nie chce go stracic


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-20, 16:02 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
emila503, popierwsze pisz proszę wyraźniej....
Po drugie a nie lepiej po prostu pogadać z nim i przedstawic mu sprawe ze nie chciałaś po prostu przeszkadzać... i że czułas to co czułaś? ze przyszłaś z kolezankami - czyli chciałaś z nimi spędzić trochę czasu i powiedzieć mu co do niego czujesz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-20, 16:53 
widzialam sie z nim na 20 min ale nic do niego nie dotarlo ze mi na nim naprawde zalezy. jeszcze jedna sprawa wynikla na portal wstaiwlam zdjecia z moim ex ale to przeszlosc i jakos mi nie przyszlo do glowy ze to moze go urazic bo z tamtym nie jestem juz od 2 i pol roku i kazdy wie ze nigdy nic juz nie bedzie miedzy nami. juz nawet nie mam lez zeby plakac.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-20, 17:08 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Słuchaj powiem w ten sposób, jeśli on tak się tak zachowuje to:
* albo chce żebyś za nim latała i prosiła się jak głupia - odradzam, poniżasz siebie a on ma wówczas niezły ubaw
*albo tak naprawdę ma Cie gdzieś i może wynalazł okazję żeby się od Ciebie uwolnić
*albo po prostu Ty przestań się do niego odzywać itd... Facet może zakuma w końcu i sam przyjdzie do Ciebie "na kolanach" - a jesli - zlej Go


Żaden facet nie jest wart biegania za nim i tłumaczenia mu po pięćdziesiat razy co i jak... żaden!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-20, 17:20 
myslalam nad tym ze znalaz sobie pretekst to zerwania ale dzien wczesniej bylo ok a takto to by chyba juz unikal by byly caly czas sprzeczki.przez caly tydzien sie nie odzywalm do niego oprocz gluchych wczoraj mu napislam tylko esa z emysle i tesknie zeby nie pomyslam ze go olewam ciekawe co mi powie jutro boje sie z jednej strony a z drugiej chiala bym miec to juz za soba


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-21, 22:39 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 18:51
Posty:37
zgadzam sie z mery ze bieganie za facetem jest ponizajace...i kobieta pozniej zle sie z tym czuje...ale łatwo mowic czasami..

[ Dodano: 2007-12-21, 21:46 ]
a z drugiej strony czasem trzeba sie ponizyc..zalezy od sytuacji...to wszystko jest bardzo trudne jezeli sie kogos naprawde kocha..

_________________
dzień bedzie piekniejszy,jesli wstaniesz i powiesz sobie ze wlasnie taki jest..:)
Nie mozna budować swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-02, 06:54 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Ja byłem w podobnej sytuacji tyle że po stronie faceta ;-) Też się czepiałem koleżanki (wcześniej koleżanki a teraz jestem z nią baaardzo szczęśliwy) o nie wiadomo co ale nie po żeby poszukać sobie pretekstu do czegokolwiek, tylko dlatego ze mi bardzo na niej zależało i zależy ale drażniące było to jak przeszła obok i nie spojrzała :-) I cały czas jeszcze mam takie głupie wpadki ;-) Ale z mojej strony to na pewno nie był powód do zerwania kontaktów ;-) Może po prostu zachowuje się jak ja bo mu zależy a jest zbyt uparty zeby podejść i pogadać pierwszy ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-02, 13:59 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Dziubuś, wiesz wszystko jest także zalezne od wieku, jeśli ktoś jest młody to wydaje mu się że mozna się ponizyć - jak ty to napisałaś... - ja czegos takiego nie uznaję... - jesli mam zamiar poderwać faceta, czy cos mu wytłumaczyć - podrywam - mówię ale nigdy za nim nie biegam.. jesli on nie chce - JEGO STRATA


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-07, 17:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
emila503 napisał(a):
myslalam nad tym ze znalaz sobie pretekst to zerwania ale dzien wczesniej bylo ok


olałaś go , bez wątpienia , pewnie chłopak pomyślał ze sie go wstydzisz
a wystarczyło poświecić kilka spojrzeń i jakieś 10 minut
zapytaj go co sie stało ? czy poczuł sie odstawiony -gorszy
może tak uda wam sie ,rozpocząć rozmowę

pomyśl co ty byś czuła ,na jego miejscu , w tym pubie

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO