dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-03, 23:28 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Zmiana szkoły nie załatwi sprawy, bo te problemy się powtarzają wszędzie. Uciekanie nic nie da. To jest zwykłe zastraszanie. Jeśli dzieją się jakieś "straszne" rzeczy to i tak zostaną zauważone przez choćby pracowników szkoły. Istnieją inne rozwiązania niż ucieczka.
Cytuj:
Skad wiesz ? znasz to z autopsji ??

A to Ci się nie udało :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-03, 23:43 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
asiula_14_15 napisał(a):
Jeśli dzieją się jakieś "straszne" rzeczy to i tak zostaną zauważone przez choćby pracowników szkoły.


Często za późno.

Ja bym to olał i przez te pierwsze 2 tygodnie szkoły zacisnął zęby, o ile będzie to "kocenie" miało jakoś normalną formę, a nie użycie siły, przemocy, czy zastraszanie. Nie wiem jak teraz jest, ale ja jakoś po 1. klasie ogólniaka traumy nie miałem :-D A teraz jak patrzę to nawet śmiesznie było.

PS. Jakby co, to barierka przed moją byłą szkołą ma długość 367 zapałek :diabel: :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-04, 02:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-08-04, 00:46
Posty:3
Ja tam bym z koceniem do dyra nie poszedl. W mojej szkole tez kocili, ale sie gnojom nie dałem. Postawiłem sie na nich kilka razy i dali sobie spokòj. Zazwyczaj ci co koca to zwykle leszcze, którzy potrafią sie tylko na młodszych stawiać. Ja mam to w du***, moge wrócić do domu z obita morda, ale nie dam soba pomiatac


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-04, 09:03 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
ja to miałam kulturalne gimnazjum :>
Raz tylko jakiś cwaniak mi 'zakićkał' :>
Ale jako że byłam od człowieka o głowę wyższa to mu się tylko w czoło popukałam i więcej nie próbował :P
A kocili tylko na otrzęsinach ;) w Liceum to samo ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-04, 11:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-08-04, 00:46
Posty:3
moje gimnazjum na pewno do kulturalnych nie należy :( często widze jak uczniowie przychodzą pijani czy zjarani na lekcje. A nauczyciele nic im nie zrobią bo sie po prostu boją :( ostatnio jedna nauczycielka poszla na jakas terapię, bo uczniowie ciągle nią pomiatali :( az mi jej sie żal zrobiło :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-14, 19:19 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Jest na to pewien sposób. :diabel: Pamiętam jak poszedłem do pierwszej klasy technikum (a było to 13 lat temu),już w pierwszym tygodniu były problemy , ale postanowiłem sobie że się niedam i odrazu będe walił w zeby, więc podeszło do mnie ze 4 takich cwaniaków z czwartej klasy i chcieli zapalić, to im powiedziałem żeby sobie kupili,a jak jeszcze raz mnie zaczepią to będzie w...ol po szkole i wtedy jeden z nich mnie złapał za ramie, a skończyło to się tym że dostał prosto z główki w zęby, no i zaczeła się totalna masakra w szatni (miałem kilku ludzi poswojej stronie),póżniej szatniarka powiedziała że niewidziała jeszcze nigdy w zyciu tyle krwi na podłodze , ale na tym nie koniec,okazało się że ci cwaniacy wracając ze szkoły dostali ostry łomot od moich kolegów z osiedla(ja nic nikomu niemówiłem, o całej sprawie dowiedziałem się na drugi dzień, ktoś im poprostu szybko doniósł o całej sytuacji).Po tym zajściu bali juz bali się mnie jak ognia. :lol: :lol: hehehe, wtedy mi niebyło do śmiechu , ale teraz z wielkim ubawem wspominam to po tych kilkunastu latach, a jeden z tych ludzi z którymi się biłem jest obecnie moim dobrym znajomym.

To taki przykład wzięty z mojego życia. :->

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-14, 21:05 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Trzeba było największego bić, to działa :-D

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-15, 08:03 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Piorun - gratuluję odwagi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-15, 13:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
zauwazylam ze koci sie tylko z gimnazjum tzn nie wiem jak jest w zawodowkach technikach bo liceum nie ma czegos takiego. nie w moim. gimnazjum to jeszcze dzieciaki chca pokazac kto jest fajniejszy i zaszpanowac. jak sie im nie uda dadza spokoj. wiem ze moja znajoma biła sie kiedys w toalecie w zawodwce :D ja nie wiem czy dziewczyny nie maja co robic? :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-16, 09:43 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
ema napisał(a):
Piorun - gratuluję odwagi :)

Dzieki. :mrgreen: Przyznam że w tamtych czasach miałem jej więcej i wydaje mi się że kilkanaście lat temu bijatyki były czymś powszechniejszym.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO