dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy mogę być w ciąży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-30, 16:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-30, 16:48
Posty:1
Witam. nigdy wczesniej nie kochaliśmy się bez zabezpieczenia oprocz tych razy co napisalam. Ostatnia miesiączkę miałam 4marca. Ze swoim chłopakiem kochałam się 14 i 15-tego marca, wtedy to chłopak doszedł we mnie. Obliczając jest to początek moich płodnych dni. Również bez zabezpieczenia z wytryskiem do środka kochaliśmy sie 23, 24 marca. Czy mogę być w ciąży? proszę o racjonalne odpowiedzi jeśli można to jak najszybciej bo bardzo mi zależy na czasie. Czy mamy duże szanse, że jestem w ciąży? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi;*

26 marca zrobiłam test i wyszło, że nie jestem w ciąży.... Może jeszcze za wcześnie na test ciążowy....? zawsze moje cykle trwają 28 dni. jestem pzred okresem powinnam dostac 04.kwietnia... Przecież kochałam sie z moim partnerem i on doszedl we mnie to czemu nie mogę zajsc w ciążę.....? Naprawde bardzo ciężko jest zajsc w ciaze....

Tak samo z wytryskiem do środka kochaliśmy się 28 i 29 marca. Proszę o szybką odpowiedz co o tym myślicie i z góry dziękuję:*


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-30, 17:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-30, 16:53
Posty:1
Lokalizacja: Gliwice
jestem mezczyzna i byc moze nie wiem o tym zbyt wiele, ale zajsc w ciaze nie jeste tak latwo jak sie wydaje. Moja siostra starala sie o to przez 4 miesiace.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-30, 17:53 
nieraz tak jest ze para sie stara dlugo o dziecko , a moze wybierz sie do lekarza... prubujcie jeszce raz, zycze ci zeby sie udalo


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-05, 20:11 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Racja, w ciąże jest nie tak łatwo zajść ;-) Nie musi to się udać za pierwszą razą ;-) mam znajomych którzy niby nie mogli mieć własnych dzieci (niby). Więc adoptowali ;-) A później kochali się na luzie, bez stresu i niby z biologicznego punktu nie możliwe a jednak teraz mają i własne ;-) A więc nie ma zasady ze musisz zajść w ciąże po takim stosunku ;-) Róbcie wszystko na luzie ;-) Jak nie teraz wam się uda to następną razą :-D życzę powodzenia :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-09, 00:36 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
czarna_1111, co do cyklu.. i owulacji... nie wystarczy miec miesiaczki co 28 dni zeby byc pewnym dni płodnych...


testy są juz na tyle dobre ze wykrywaja ciąze w bardzo wczesnym stadium...

Ale ja zawsze proponuje wizyte u ginekologa i juz!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO