dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-12-01, 14:09 
nie wiem, ale wersja o "zyczliwej koleznce " jest bardzo mozliwa - watpie by byl az tak niesmialy facet , ze musialby dawac jakies znaki ....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-01, 19:57 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
a ten błyszczyk to zuzyty był?;p
bo wiesz, moze on Ci kupił, Ty znalazłas i co mial Ci powiedzieć skoro to mialabyc niespodzianka? :P

swoją drogą facet który zdradza nie zostawiłby błyszczyka w kieszeni, no weź.
zresztą, która kobieta po posmarowaniu ust rozstaje się ze swoim ukochanym błyszczykiem powieżając go w tak NIEODPOWIEDZIALNE MĘSKIE ręce? :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-02, 19:15 
ja czesto daje swojemu facetowi swoj blyszczyk do przechowania, gdy np na impreze nie biore torebki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-03, 11:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-11-30, 11:15
Posty:2
Miedzy nami naprawdę super się układa. A tutaj taka sytuacja się wydarzyła. Powiedział, że naprawdę nie wie,skąd ma ten błyszczyk. Koleżanek nie ma. Błyszczyk nie był zużyty wcale. Sama nie wiem :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-02, 06:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Może kupił sobie na spękane usta tak jak już ktoś wspomniał tylko boi się przyznać, bo to przecież "facet" i gdzie tam on i błyszczyk? :-P Bez sensu ;-) Na razie nie ma się co przejmować jak na moje oko ;-) Bo gdyby Cię zdradzał, a miejmy nadzieję, że tego nie robi to po co mu błyszczyk kochanki??? No i tym bardziej nie zużyty jak sama wspomniałaś ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-03, 19:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-03, 19:21
Posty:4
hey nie wiem co mam zrobić. moj facet, z ktorym jestem juz od pół roku oświadczyl mi niedawno ze mimo tego ze mnie bardzo kocha to chciałby zobaczyc jak to jest z jakąś inna laska i jak to jest bez mnie (mimo ze ma 21 lat to jestem jego pierwsza dziewczyna).
czy mam sie zgodzic na zrobienie sobie przerwy zeby on mogl zobaczyc jak to jest z inną???? :-(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-03, 20:40 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
stokrotka120 napisał(a):
czy mam sie zgodzic na zrobienie sobie przerwy zeby on mogl zobaczyc jak to jest z inną???? :-(


To by była najgłupsza rzecz jaka można zrobić...
Koleś jest totalnym egoistą :roll: współczuję ci...

Jak chce sobie 'sprawdzać' czy inne przypadkiem nie są lepsze, to go puść, i tak to zrobi tylko ze po kryjomu. Ale ja bym mu nie pozwoliła wrócić :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-03, 20:52 
on chce pod nosem skoczyc w bok :!: i w dodatku za twoja wiedza i zgoda :!: :!: :!: Jak by CIe naprawdę KOCHAŁ to by się nie pytał o takie sprawy, tylko Tobą pewnie sie zajmował. Powiedz mu tak chcesz z inna , nie ma sprawy , ale wtedy z NAMI już KONIEC - bo ja nie chce byc ta druga (i pewnie pozniej by cie do niej porownywal np. ona caluje w ten sposob, albo tak mnie piesci tu i tam ) po co , moze od razu dac sobie z nim spokoj i znalezc naprawde wartosciowego faceta a nie takiego pustaka ???


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-03, 21:21 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-30, 20:23
Posty:386
Lokalizacja: śląsk
stokrotka120, znajdź innego.

_________________
W walce pomiędzy tobą a światem - sekunduj światu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-03, 21:28 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Miałem napisać to samo co Geri wcześniej, ale nie chciałem dać złej rady dzięki której zrobiłaby coś czego by żałowała( zawsze jakieś prawdopodobieństwa że osoba posłucha)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO