dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dawna miłość.Co mam zrobić?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-30, 21:26 
Proszę o życiową porade.Poprzez portal Nasza-Klasa odnalazła mnie moja pierwsza miłość.Zaczelismy pisac jak tam u kogo i takie rozne tam.Pare tematow bylo o naszej bylej milosci,ale nic az takiego zlego.Problem w tym,za ja jestem zonaty,ona mezatka i mam w stosunku do mojej zony wyzuty sumienia,ze z nia pisze.Czuje sie jakbym ja zdradzal,ale ciekawi mnie co tam u mojej bylej a pozatym ciesze sie ze moge z nia popisac.Czy to jest zdrada,czy zwykla rozmowa (pisanie) z moja byla dziewczyna.Nie chcialbym tak nagle tego przerwac,bo ona bardzo sie ucieszyla,ze mnie znalazla.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-30, 21:48 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-29, 13:47
Posty:111
Lokalizacja: Bydgoszcz. ;]
Hm.. to zależy co dalej zamierzacie.. może Twoja zona powinna poznać ją.? Podobny problem mieli moi rodzice. xD

_________________
Nie jestem miła. :ohno:

[center]04.marzec.2008r.^

<M...> :*
[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-02, 22:17 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-01, 20:43
Posty:24
Lokalizacja: Lake Of Fire
Wspominanie dawnych czasów to nie zdrada. I nie ma nic złego w kontaktach z byłą dziewczyną. Jeśli ograniczycie się tylko do przyjaźni.

_________________
I am a world before I am a man
I was a creature before I could stand
I will remember before I forget
BEFORE I FORGET THAT!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-03, 12:42 
A ja uważam, że powineneś pow. o tym żonie. Jeżeli nie robisz nic złego to nie masz czego ukrywać, Ona na pewno to zrozumie. Sama jestem mężatką i nie chciałabym aby mój mąż robił coś za moimi plecami. Wolę o wszystkim wiedzieć. :->


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-05, 20:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Szczerość to podstawa :-D Więc jeśli trapi cię coś, gryzie że jednak powinna o tym wiedzieć to skutecznym sposobem na pozbycie się tego jest rozmowa ;-) Nie ma się czego bać :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Dawna miłość.Co mam zrobić?
PostNapisane: 2008-04-05, 20:12 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Manieczek napisał(a):
Problem w tym,za ja jestem zonaty,ona mezatka i mam w stosunku do mojej zony wyzuty sumienia,ze z nia pisze.Czuje sie jakbym ja zdradzal,ale ciekawi mnie co tam u mojej bylej a pozatym ciesze sie ze moge z nia popisac.

Skoro masz wyrzuty sumienia, to pierwszy znak że coś jest nie w porządku ;) Gdybyś miał całkowitą pewność, że nic z dawnej miłości nie pozostało, nie miałbyś poczucia że 'zdradzasz' żonę ;)
Najlepiej powiedz małżonce, o całej sytuacji albo jeszcze lepiej zapoznaj obie panie ze sobą i np. spotykajcie się we trójkę ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-08, 21:25 
Ja mam męża. Nie podobałoby mi się, żeby pisał sobie ze swoją ex i wspominał łączącą ich miłość.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 15:19 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
moj mezczyzna tez prze nasza-klase znalazl swoja pierwsza milosc i zamienil z nia kilka wiadomosci jednak ja o wszystkim wiedzialam i wiem ze na tym sie skonczylo.nie chcialabym dowiedziec sie ze jest inaczej

_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 18:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-04-16, 12:58
Posty:23
Lokalizacja: Poznan-Gdansk
ja mam narzeczona i pobiermy sie w przyszlym roku. Oboje ( tak sie zlozylo) mamy wiele wspomnien i przygod ze stanu "wolnosci" i na poczatku rozmawialismy o tym do poki nie zaczelo nam to przeszkadzac wiec przestalimy. Z mojego punktu widzenia wyglada to tak ze wolalem nie wiedziec i lepiej zeby moja narzeczona tez nie wiedziala o niektorych przygodach bo rodzi to czesto zle emocje a zwlaszcza bezpodstawna zazdrosc na ktora tak wszyscy jestemy podatni. Obdarzylismy sie obydwoje bezgranicznym zaufaniem i to jest najwazniejsze! Wiem ze czasem rozmawia z bylymi znajomosciami tak jak ja i nie widze w tym nic zlego! Nie chce wiedziec o czym rozmawiaja i z kim rozamwia i tak jest bezpiecznie ale dla nas! Kazdy musi zrobic sobie swoj rachunek sumienia i rozmawiac o takich rzeczach z ukochana/ukochanym! Jezeli masz pelne zaufanie do swojej wybranki i przedewszystkim do siebie to nie stanowi to problemu!

_________________
Kazdy z nas jest graczem!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-18, 23:19 
Wiesz to dobrze,że spodkałaś po latach swoją pierwszą miłość,a może to ta prawdziwa.Warto sprawdzić!Zazdroszczę Ci bo swojej pierwszej miłości już nie spotkam,zmarł zanim pogadaliśmy otym co się wydarzyło w przeszłości.Warto utrzymtwać kontakty!!!!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO