dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

jak praca dla mnie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-01-02, 22:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-01-02, 21:42
Posty:8
mam poważny problem. Jestem raczej marzycielką i nie wiem co mam w życiu robić. Myślałam o pisaniu książek ale z tego sie żyć nie da i żaden marzyciel raczej nie marzy o siedzeniu godzinami przed kompem. Potrzebuje pracy którą moge wykonywać w domu i która będzie moją pasją. Może jakieś rękodzieło na przykład, coś co jest tak łatwe że każdy to może robić (może to być praca taka żeby jakiś kurs przejść krótki albo nawet nie). Mam dopiero 17 lat ale to chyba najwyższy czas żeby wiedzieć co się chce w życiu robić. Nie chce być bezużytecznym wrakiem żyjącym ciągle na czyjś koszt ale pracowita mróweczka to ze mnie nie jest. Raczej leń patentowany. Czy ktoś z was może zna jakąś ciekawą prace, na której można troszke zarobić (wystarczy nawet 1000 zł). Taką prace przy której będe czuć się szczęśliwa i nie popadne w rutyne. Proszę pomóżcie mi. Dla mnie to naprawde jest problem bo już nie wiem co ja bym mogła robić, żeby zarobić jak ja nic nie umiem, nie mam żadnych zainteresowań i czuje się z tym bardzo żle. Ważne jest żeby praca nie była monotonnna bo przy czymś takim szybko trace zapał. może ceramika (rękodzieło) albo jakieś inne fajne zającie. najlepiej jakieś rękodzieło właśnie bo ja lubię coś sama robić, tak żebym wiedziała że coś ładnego zrobiłam i żeby to mnie uszczęśliwiło. Jak ktoś rozumie o co mi chodzi to niech pomoże. Z góry dziekuję. Miłego dnia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-03, 11:31 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:11
Posty:34
Myślę że takich zajęć znalazło by się dużo,możesz spróbować z ciastem solnym lub papierem czerpanym (ceramika raczej odpada w warunkach domowych).Znajdź miejsce gdzie można takie wyroby oddać to może być jakaś galeria ale musi prowadzić sprzedaż komisową wtedy nie trzeba otwierać firmy.

Może to będzie jakiś początek.

Powodzenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-03, 14:28 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-18, 22:31
Posty:63
Lokalizacja: Wrocław
Moim zdaniem jeśli nie masz zainteresowań i nic nie umiesz (sama tak piszesz), to nie masz szans na ciekawą pracę.

Piszesz o rękodziele, to oznacza że masz jakiś zmysł plastyczny?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-03, 19:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-01-02, 21:42
Posty:8
zmysł plastyczny mam nawet nie tylko plastyczny ale i też artystyczny (troche wierszy pisze, niestety do szyflady) jeśli chodzi o moje zainteresowania to lubie coś robić, w sensie tworzyć i dlatego myśle o rękodziele.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-03, 22:54 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
leśna - a może biżuteria hand made? wiesz, trochę koralików, drutu, piórek itp wystarczy a można z tego całkiem fajne rzeczy wyczarowac :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-04, 00:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-18, 22:31
Posty:63
Lokalizacja: Wrocław
Przejrzyj sobie sarenko allegro, a dowiesz sie co z takich recznych tworow schodzi najlepiej i na czym mozna zarobic :) Choc moim zdaniem powinnas kombinowac bardziej online, czyli handel niematerialny, wirtualny. Nie wiem, grafika komputerowa? webdesign?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-11, 11:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-01-02, 21:42
Posty:8
Wielkie dzieki wszystkim, jeszcze nie wiem czym się zajme ale websiting i temu podobne to raczej nie bo nie wiem o co w tym chodzi i pewnie trzeba sporo przed kompem siedzieć. jeszcze raz dzieki!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-17, 23:35 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Opublikuj swoje wiersze w internecie... n własne stronie www do której dodasz jakieś reklamy. Parę groszy zawsze wpadnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO