dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-24, 10:44 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Fantastyczny wózek, szczególnie kolor ma wystrzałowy. Z tego co się orientuje to bardzo porządny "sprzęt" i dosyć drogi:) . W związku z tym chyba nie chcesz, by podczas transportu coś mu się stało:) Na twoim miejscu dałabym sobie spokój Z PP:) z wiadomych względów... Kurier to na pewno pewniejszy sposób, AIN z tego co słyszałam raczej wysyła paczki za granicę wiec warto się się zainteresować

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-29, 21:27 
Hej

mam pytanie dotyczące Amazona, ale niemieckiego. Otóż zamówiłam tam książkę, przysłali mi informację, że na razie jest ona niedostępna i że poinformują mnie kiedy już będzie. Znalazłam inny egzemplarz, minimalnie różnił się ceną od tego poprzedniego i ją zamówiłam. Po kilku dniach przyszła informacja na maila, że książka została wysłana, ale...okazało się że obie te książki !!!! I to w osobnych paczkach. A na moim koncie w Amazonie w otwartych zamówieniach widnieje tylko jedno otwarte zamówienie na jedną książkę :/ i teraz nie wiem co zrobić, lada dzień przyjdą i będę musiała jedną odesłać. Czy ktoś już odsyłał coś do Amazona? Bez problemu zwracają kasę? Nie wiem też jakim sposobem ją odesłać. Wiem, że do mnie przyjdą kurierem UPS. Ale jak patrzyłam, ile będziekosztowało odesłanie jej do Niemiec, to się przeraziłam, bo wyszło 140zł :/ a tutaj za książkę i przesyłkę z Niemiec zapłaciłam niecałe 30Euro. Więc to się kompletnie nie opłaca :/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak wysłać paczkę za granicę?
PostNapisane: 2010-06-08, 22:25 
Witam,

Chciałam zrobić małe zakupy w Stanach, ale zastanawiam się jak stamtąd przesłać. Ostatnio wpadła mi w oko reklama firmy http://www.viaddress.com, która podobno ma konkurencyjne ceny i oferuje inne atrakcje (bezpłatną pomoc przy transakcjach, własny adres internetowy do zakupów)... Czy ktoś korzystał z ich usług? Czy są tak dobrzy, jak twierdzą?

Z góry dziękuję!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak wysłać paczkę za granicę?
PostNapisane: 2010-06-08, 22:29 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Spamerom mówimy stanowcze: wypierdalać!

Bardzo przepraszam, za aż tak dobitne wyrażenie swojego zdania i swojego stosunku emocjonalnego do tego problemu.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO