dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

jak zakończyć toksyczny związek
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-18, 16:28 
Dzień dobry.
Mam 23 lata, mój chłopak 31. Od sześciu latach tkwię w związku. Początkowo byłam szczęśliwa i zakochana. Było nam razem dobrze, z czasem jednak sytuacja diametralnie się zmieniła. Mój partner stał się zaborczy, zazdrosny. Nasz związek stał się toksyczny. Jestem osobą aktywną. Studiuję, pracuję, staram się chodzić na dodatkowe kursy, jednym słowem nie chcę stać w miejscu. Jeśli chodzi o mojego chłopaka jest typem człowieka bez większych ambicji. Jemu wystarcza to co ma, nie ma w planach rozwoju. Mieszka z rodzicami i tak mu wygodnie. Wraca z pracy i spędza swój czas biernie przed komputerem. Mnie najchętniej trzymałby "w klatce". Gdy działałam w wolontariacie robił mi wyrzuty że wolę poświęcić te kilka godzin komuś innemu, a on chciałby żebym jemu ten czas ofiarowała. Nie rozumie gdy chcę spędzić trochę czasu ze znajomymi. W sytuacji gdy wychodzę wieczorem (zdarza się to raczej bardzo rzadko) on stawia mi wiele pytań: z kim będę, gdzie idę, kiedy wrócę, czy będą jacyś mężczyźni. Po czym mówi że powinnam z nim pisać gdy wychodzę a już z pewnością napisać gdy wrócę. Ostatnio źle się z nim czuję, nie pociąga mnie fizycznie, zauważam coraz więcej różnic. Ostatnio stwierdziłam że pora zakończyć ten związek. Powiedziałam mu o tym w poniedziałek po czym zostałam zasypana wiadomościami o treści "żegnaj", "do zobaczenia w lepszym świecie", kolejnego dnia zaczął wpływać na moje poczucie winy zaczął mówić że ma trudny okres w swoim życiu, że nie powinnam mu dokładać złego. Ciągle powtarza że mnie kocha i że nie będzie w stanie pokochać nikogo innego. Jak poradzić sobie z taką sytuacją skoro wiem że ja go już nie kocham i uczucie się wypaliło? Mam początki depresji, nie mogę spać, mam problemy z jedzeniem, w ciągu ostatniego miesiąca schudłam jakieś 5 kg. Nie chcę robić mu krzywdy, ale nie chcę też krzywdzić siebie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak zakończyć toksyczny związek
PostNapisane: 2015-04-18, 16:56 
jak zab boli to sie wyrywa,ale jak to jedynka to probuje sie leczyc,
sama musisz sobie odpowiedziec na pytanie jaki numer zajmuje
zrob tak jak podpowiada Twoja wewnetrzna Ty


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak zakończyć toksyczny związek
PostNapisane: 2015-04-18, 17:42 
Już raz próbowałam naprawiać ten związek. Dałam szansę, niestety nic nie wyszło. Poprawa nie nastąpiła.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak zakończyć toksyczny związek
PostNapisane: 2015-04-18, 18:21 
to ja juz nie wiem,najmadrzej to jesli czujesz ze niszczy Cie ten zwiazek powiedziec basta,ale ja wiem teraz sama po sobie ze nic tak nie niszczy jak samotnosc,bedziesz zalowac zobaczysz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jak zakończyć toksyczny związek
PostNapisane: 2015-07-15, 19:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 12:36
Posty:23
Przecież ewidentnie jesteś nieszczęśliwa, na pierwszym miejscu powinnaś stawiać siebie - nie kochasz go? To zerwij. To Twoje życie i nikt za Ciebie go nie przeżyje. Jeśli chcesz je przeżyć w zgryzocie i zastanawianiu się, co zrobić, mimo że sama w głębi duszy wiesz, to droga wolna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jak zakończyć toksyczny związek
PostNapisane: 2015-09-21, 12:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-15, 12:19
Posty:37
Jesli zadajesz pytanie" jak zakończyć" tzn że decyzje podjęlaś..moja odpowiedz- jak najszybciej. Może bardziej boli ale szybciej człowiek dochodzi do równowagi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO