dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak zwolnić tępo???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-01-29, 16:45 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-27, 19:49
Posty:48
Tak jak w temacie......potrzebny dobry sposób na oderwanie o rzeczywistosci i zapomnienie wszystkiego, co trapi, zastanawia i rozdrażnia przy jednoczesnym braku czasu.
Od ponad pól roku wychodzę z domu o 4:40 jadę do pracy, pracuję, pracuję, wkur**** sie i pracuję......czasem 8 godzin, czasem 12.....najwcześniej wracam do domu ok 18,są dni, że jestem po 22 i tak na prawdę nie mam juz kompletnie na nic siły......
ostatnio naszła mnie bolesna refleksja, że bardzo dużo tracę i ze te chwile nigdy już nie będą do nadrobienia....
Co więc zrobić by połączyć młodzieńczą chęć życia która wciąz gdzieś we mnie jest mimo że zepchnięta bardzo mocno na drugi tor z poczuciem obowiązku i typowo "dorosłym" życiem????


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-29, 18:14 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
hm ciężko znaleść złoty środek, może mniej pracuj albo znajdź mniej męczącą i wymagającą pracę ?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-29, 18:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-01-28, 23:02
Posty:7
Idź na stódia i zacznij siem óczyć bo jako fizfol daleko nie zajdziesz. Niestety pefnie nie masz matóry wienc nici z tego :( Nie to co ja profesor na US.
Pozdrafiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-29, 18:55 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Uwolnij napisał(a):
Idź na stódia i zacznij siem óczyć bo jako fizfol daleko nie zajdziesz. Niestety pefnie nie masz matóry wienc nici z tego :( Nie to co ja profesor na US.

Cóż za skromność :-> Po pierwsze pisz inaczej, bo cholery można dostać jak to się czyta. Po drugie nie pisz tak, jakbyś miał do czynienia z kimś gorszym od Ciebie. Po trzecie nie oceniaj jej jeśli jej nie znasz. To tyle ode mnie Panie Głupio - Mądry.

Nijaka, rzeczywiście ciężka sprawa...trudno znaleźć jakiś dobry sposób. Nie wiem co Ci poradzić ;(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-29, 19:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-01-28, 23:02
Posty:7
Kciałem być tylko miły :(

P.S Mam dyslekcję, dysortografię i rzułte papiery wienc prosze mi wybaczyć, a ze słownikiem zadłógo by trfało pisanie.
Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-29, 19:04 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Uwolnij napisał(a):
Kciałem być tylko miły :(

Nie wyszło.
Uwolnij napisał(a):
P.S Mam dyslekcję, dysortografię i rzułte papiery wienc prosze mi wybaczyć, a ze słownikiem zadłógo by trfało pisanie.

Zapomniałeś dodać : i pustkę w głowie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-29, 19:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-01-28, 23:02
Posty:7
Póstki w głowie nie mam morzemy porozmawiać na wiele tematóf kohanie.
Pozdrafiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-29, 22:17 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:11
Posty:34
Czy to nie ty tworzysz sobie tą rzeczywistość od której tak starasz się oderwać?
Musi być jakiś powód że ciśniesz tam pół roku i nie zmieniasz roboty,i chyba nie chodzi tu o kasę.
Młodzieńcza chęć życia i typowo "dorosłe życie" myślę że jedno nie musi przekreślać
drugiego.
Niech w takim razie twoje "dorosłe życie" nie będzie takie typowe niech będzie powiedzmy młodzieńcze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-30, 01:28 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-27, 19:49
Posty:48
xerospect powody są dwa: po pierwsze to dość duża miedzynarodowa firma więc w pewnym sensie to bardzo dobry początek mojego "zawodowego życia". A że jednocześnie studiuję na kierunku ściśle powiązanym z pracą można powiedzieć, ze w tym samym czasie nie dość ze kształcę sięi zdobywam potrzebne papiery to równiez łapię doświadczenie. Bardzo często przecież w ofertach pracy pracodawca poszukuje młodych ludzi jednakże już z doświadczeniem lub chociażby odbytym krótkim stazem.
Po drugie i ważniejsze kompletnie uzależniłam się od ludzi. Uwielbiam atmosferę jaka tu panuje, kontakt z nimi....i wiem, że ciężko było by mi sie teraz z nimi rozstać.
Na co dzień czuje się dość...nie wiem czy "samotna" tu pasuje...
W domu relacje nie są najlepsze....w zasadzie cieżko dogadać mi się z kimkolwiek, wszystkie "szkolne" przyjaźnie skończyły sie po maturze jak każdy pojechał w swoją stronę a wiadomo, że kontakt ani telefoniczny ani poprzez sieć nie zastapi tego "na żywo"......


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-30, 22:18 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:11
Posty:34
Więc musisz to przetrzymać żeby powiedzieć sobie że było warto,nie zaszkodzi też się rozglądać za czymś nowym w jakichś rozsądniejszych godzinach to też będzie nowe doświadczenie tam też będą nowi ludzie , przerażający jest czas twojej pracy może to zmień w obecnej, bo w tej sytuacji można rzeczywiście sie wykończyć.Gdybyś miała
więcej czasu dla siebie więcej uwagi byś poświęciła relacjom w domu,a reszta sama by przyszła.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO