dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-27, 12:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-04-02, 20:11
Posty:17
ja także kupuję na allegro, można fajnie okazje złapać ostatnio kupowałem także na **** też dobry sprzęt i także przekonuję się do zakupów spożywczych przez internet, rzeczywiście jest dużo taniej i unikamy tej nieprzyjemnej czynności jaką jest łażenie po sklepach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
PostNapisane: 2011-03-29, 13:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Rajd po sklepach nie zawsze jest taki zły, czasem lubię wyrwać się sprzed komputera i pochodzić po sklepach. Ale kiedy pogoda jest koszmarna to lepiej zostać w ciepłym domku, poza tym nie wszystko można kupić w sklepach, a sprzedawanie jest zdecydowanie łatwiejsze przez internet. Ciuszki dla dzieci, czy wózek, z ktorym nie wiadomo co zrobić najlepiej własnie upłynnić w ten sposób, dokładnie tak pozbywam się nieużywanych rzeczy, wystarczy wystawić ogłoszenie o sprzedaży ubrań dla dzieci.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
PostNapisane: 2011-08-11, 10:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-08-11, 09:56
Posty:2
ja mogę wam polecić sklep CSEiE, sklep ze sprzętem między innymi komputerowym, kupiłam tam ostatnio myszke bezprzewodową,mają bardzo duży wybór, i dość dobre ceny. a paczka przyszła szybko, i była dobrze zabezpieczona. a sklep z zegarkami sprawdzę, uwielbiam zegarki:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
PostNapisane: 2011-09-22, 19:43 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 17:34
Posty:85
Ja głownie korzystam z allegro jeśli chodzi o zakupy w internecie.
Jedynie w przypadku perfum korzystam z iperfumy.pl, bo wiem, że nie dostane jakiejś podróby i ceny są tam o wiele niższe niż w perfumeriach które są w hipermarketach.

_________________
Jeśli a oznacza szczęście, to a = x + y + z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Wrzuta mp3 Serwery cs


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
PostNapisane: 2011-10-05, 09:48 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
Polecam sklep w którym można kupić wiele rzeczy nie tylko na prezent, ale jest również elektronika, coś dla domu, czyli małe AGD, coś dla małych i dla dużych czyli mnóstwo rzeczy do wyboru http://www.tvproducts.pl/

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
PostNapisane: 2011-10-10, 10:51 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-10, 10:20
Posty:50
Tak jak większość, przede wszystkim korzystam z allegro. Ostatnio polubiłam groupony i inne tego typu strony. Kiedyś zamawiałam prezenty na Toys4boys i mogę polecić, chociaż uważajcie na te super bony. Ja zamówiłam jakiś bon przygodowy i dałam koleżance w prezencie. Bon, teoretycznie był ważny rok, ale kiedy dzwoniła by zarezerwować skok na bungee okazało się, że firma organizująca ten skok już nie współpracuje z Toys4boys.
Stylowazastawa.pl - również stronka godna polecenia, mają tam fajne dodatki do domu. Dodatkowo mogę polecić stylowebutki.pl albo asos.com - fajne ubrania i CAŁKIEM przystępne ceny. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
PostNapisane: 2011-10-10, 15:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
To zależy co się chce kupić. Ja ostatnio bardzo często korzystam z usług sklepów internetowych. Na allegro za wiele razy mnie oszukano, dlatego wybrałam pewniejszą formę zakupów. Ostatnio moim ulubionym jest veba.pl gdzie można znaleźć profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, naprawdę warto zaopatrywać się tam w farby, czy odżywki. Są o wiele lepszej jakości niż te, które można dostać w zwykłych drogeriach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
PostNapisane: 2011-12-09, 12:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-12, 21:40
Posty:7
ja mam ulubiony sklep z galanterią skórzaną uwielbiam go znalazłam go gdy szukałam portfela dla mamy i tak cały czas korzystam z ich asortymentu polecam

http://portfelik.pl

polecam szczególnie przed świętami


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
PostNapisane: 2011-12-18, 20:24 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
moje dzisiejsze odkrycie: http://prezenty.swieta.wp.pl/
sporo pomysłów i propozycji, warto zajrzeć. Ja właściwie już od września kupowałam stopniowo prezenty, ale ciągnie nie miałam pomysłu na prezent dla taty, no i teraz wymyśliłam ;) Dostanie golarkę, myślę, że będzie zadowolony, bo lubi praktyczne prezenty, a jego golarka to chyba jeszcze moje dzieciństwo pamięta ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: jakie sklepy internetowe polecacie?
PostNapisane: 2012-01-19, 17:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-19, 16:45
Posty:1
Polecam skleppuchatka.pl. Na stronie są wymiary ubranek, więc nie mam problemu, że cos może być za małe lub za duże. Mierzę córki ubranie, które teraz nosi, a następnie porównuję z tym co jest na stronie internetowej i gotowe ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO