dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

JEST MI CIEZKO
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-12, 19:26 
:-( Witam. Mam problem chciał bym sie doradzić chodzi mi o to ze moja dziewczyna ma 17 lat jesteśmy już razem trzy i pół roku zostala kiedys wykorzystana zostala zmuszona do innej czynosci seksulalnej ale ta sprawa zostala juz załatwiona teraz problem polega na tym ze przyjeżdżała do mnie czesto i nikt jej nie zauwazal a teraz wypisują jej wiadomości na fb ktore mi przesyla tak jak by mieli ja za latwa boje sie.że znow trafi sie jakis psychiczny czlowiek i znów ja skrzywdzi Ci co do niej.pisza to wysylaja normalne wiadomości czy sie znają itp ale kazdy sie domysla co za tym stoji wiec co mamy zrobić w tej sytuacji bo Ci ludzie staja sie natrerni potrafia przy mnie jej slodzic moja dziewczyna miala problem z narkotykami i boje sie ze po nie z now sięgnie lub czy ktorys z tych typów jej zaproponuj a o na pod tym zwgledem jest slaba jak mnie nie ma przy niej poszly plotki u mnie w mieście ze jest latwa ale to nie.prawda bo my co.dzien sie wpisujemy rozmawiamy przez kamerki iternetowe dlugo i co dzien nie wychodzi nigdzie prosze o pomoc bo ja juz warjuje większość tych typow to cpuni i kryminalisci


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: JEST MI CIEZKO
PostNapisane: 2017-04-08, 13:35 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
współczuję, 17 lat to okropny wiek gdy nie wyniesie się z okresu dziecięcego pewnych zasad. Jeśli nie zrozumie zagrożeń, nie określi co jest w życiu niezbędne, ........ mniej ważne,...... nieistotne ..... .Na życie każdego wpływ ma; rodzina, szkoła, środowisko. Środowisko niesie zagrożenie( zainteresowane z jakichś powodów "wciągnięciem" do środowiska) i jeśli nie znajdzie siły dla wystąpienia, miliony........, wtedy bądź silny i nie przejmuj się, ja też miałem te lata i te rozterki... trochę dawno ale angażowałem się w ZHP, w muzykowanie, ochronę środowiska, biofizykę, biochemię ........

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: JEST MI CIEZKO
PostNapisane: 2017-07-03, 11:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-08, 12:15
Posty:39
Współczuję, bardzo ciężka sprawa. Napisz coś, jak teraz sytuacja wygląda? Widzę, że już kilka miesięcy minęło, zmieniło się coś?
Może dziewczyna chciałaby porozmawiać z coachem? Już tu polecałam kiedyś Adriana Sztobryna, gośc prowadzi coaching on-line głównie w temacie uzależnień. Piszesz, ze dziewczyna miała problem z narkotykami, więc on na pewno mógłby coś tutaj pomóc.
No i tak jak Bartosz pisał, zmiana środowiska zawsze dużo zmienia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: JEST MI CIEZKO
PostNapisane: 2017-10-30, 17:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-11-25, 19:43
Posty:16
Wystarczy zablokować wiadomości od obcych osób i tych, od których nie chce dostawać wiadomości. Jedno kliknięcie i ma po kłopocie. Dziewczynie na pewno przydałoby się wsparcie psychologa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO