dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-19, 15:08 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
To nie do końca oznacza zdradę, może się wmieszał w jakieś problemy...

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2012-11-22, 12:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
No właśnie, porozmawiaj z mężem, jeśli bądzie się wymigywał od tej rozmowy,to może wszystko znaczyć, ale może nie koniecznie zaraz zdradę.To tak jak w tym dowcipie: żona zmartwiona długą nieobecnością męża, mówi do przyjaciółki :nic tylko mnie zdradza,pewnie ma kochankę. Na co przyjaciółka: oj ty zawsze musisz podejrzewać wszystko co najgorsze, a on może po prostu wpadł pod samochód.To tak na marginesie, może Twój małżonek ma problemy bardziej przyziemne? Wpadł w tarapaty, ma długi,kłopoty w pracy.Może właśnie teraz powinnaś bardziej zwrócić uwagę na to,może właśnie tego Twój mąż oczekuje, większego zainteresowania?.Powodzenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2012-11-23, 19:28 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-23, 17:25
Posty:17
Oj, w takim wypadku trzeba szybko działać - rozmowa i jeszcze raz rozmowa.

_________________
zobacz
szkoła jazdy świdnica


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2012-12-06, 12:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-06, 12:14
Posty:5
Przede wszystkim nie staraj się prowadzić śledztwa bo moja przyjaciółka tak robiła, że sprawdzała swojego faceta, węszyła, okazało się że miał chwilowe problemy w firmie ale bardzo negatywnie odebrał jej brak zaufania. Może tu pomóc tylko szczera rozmowa. Jeśli mu powiesz na spokojnie o swoich obawach na pewno wszystko się wyjaśni. Nawet jeśli nie powie wprost to sama się domyślisz o co tu chodzi.

_________________
Najlepsze lokaty - strona zawiera liczne ciekawe artykuły i poradniki o lokatach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2012-12-13, 09:39 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
ja jednak pokusiłabym się na małe śledztwo, oczywiście o ile masz jakieś zdolności detektywistyczne, bo jak on się zorientuje może to wyjść bez sensu po pierwsze dlatego, ze jeśli nic takiego nie ma miejsca...wyjdzie na to, ze nie masz do niego zaufania, a jeśli jednak Cie zdradza i się dowie, ze coś podejrzewasz to będzie wiedział, ze musi to chwilowo ukryć, aby Cię uspokoić...może lepiej na przeszpiegi wysłać kogoś kogo on nie zna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2012-12-16, 16:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-16, 16:29
Posty:5
Lokalizacja: Warszawa
Po prostu go zostaw , wtedy zobaczy co stracił.

_________________
Dobre konstrukcje stalowe i inne hale przemysłowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2012-12-18, 14:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-18, 14:39
Posty:3
Czasem wynika to z kłopotów w pracy, czasami boją się do czegoś przyznać, czasami jest to dla nich niewygodne, bo nie lubią się żalić. Najpierw zastanów się co możesz usłyszeć i jak na to zareagujesz. Najgorzej jest coś wyciągać, a potem zrobić awanturę, bo się w końcu do czegoś przyznał (niekoniecznie do zdrady). Przemyśl to, pogadaj z nim i… w każdej sytuacji zachowaj zimną krew.

_________________
Filmy Online


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2016-06-17, 14:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
myśle że nie uspokoisz sie calkowicie dopóki nie bedziesz miec 100% pewnosci a skoro jestescie malzenstwem to chyba nie ma sie co meczyc. Ja na twoim miejscu skorzystalabym z agencji detektywistycznej. Moja znajoma tez korzystala a okladnie z http://sprawdzwiernosc.pl/ ze wzgledu na ich pelna legalnosc w dzialalnosci. Na szczescie u niej okazalo sie ze to tylko glupie poejrzenia czego i tobie zycze :_)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2016-06-17, 16:46 
mężczyzną się skoki w bok po prostu wybacza, to jest wielka radość, źe oni w ogóle są. Dobre z tym że detektywa wynająć żeby śledził :) nie przesadzajcie proszę. zawsze należy zachowywać się z klasą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mąż mnie chyba zdradza:(
PostNapisane: 2016-07-15, 15:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-12, 12:15
Posty:25
No, wiedzę kobieta rozpracowała o co chodzi z pożyczkami "Skok u Stefczyka". Szkoda męża kasy, nie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO