dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

mój chłopak idzie do kina z kolezanką...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-12, 14:20 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-21, 13:05
Posty:9
Witam!

dręczy mnie pewna sprawa, mój chłopak z którym jestem 2 lata pracuje w kinie i w związku z tym może chodzić na seanse do kina za darmo!
wczoraj zadzwonił do mnie z pytaniem czy niebędę miała nić przeciwko jeżeli pójdzie do kina z kolezanka z pracy ( tylko dlatego ze ona tez tam pracuje a niechce mu się iść samemu to stwierdzili ze pójdą razem) zgodziłam się ale teraz zaczęłam sie nad tym zastanawiać... bo myśle ze jak on byłby na moim miejscu niepodobało by mu się że idę do kina z kolegą... pozatym boje się czemu idzie akurat z kolezanką mam okropne myśli odkąd mi to powiedział, boje sie z emnie zdradzi, moze to tylko moja wyobrażnia?
niewiem czy ja oszalałam i zadręczam się bez powodu czy co???

jak myślicie, czy on robi coś złego?

jaka była by wasza reakcja na coś takiego?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-12, 15:06 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Ogólnie nic złego nie robi, ale jednak Ty jesteś zazdrosna i on powinien wziąć to pod uwagę.
dorotheea napisał(a):
boje sie z emnie zdradzi, moze to tylko moja wyobrażnia?
niewiem czy ja oszalałam i zadręczam się bez powodu czy co???

Nie wkręcaj sobie, nie możesz go pilnować, zaufaj, że ma swój rozum i niczego głupiego nie zrobi.

A Ty nie możesz z nimi pójść? Spytaj go, zobaczysz jego reakcję i będziesz wiedziała co jest pięć.
Jeśli będzie się wił, czerwienił, próbował odwieść Cię od tego pomysłu tzn., że coś jednak za uszami ma.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-12, 15:56 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Ja jako chłopak nie zadałbym w życiu takiego pytania swojej dziewczynie ;-) No chyba że miałbym iść z kumplem. Ale nie z koleżanką ;-) Zawsze w takich sytuacjach stawiam się w odwrotnej roli i wiem że by mnie to bolało jakby moja dziewczyna poszła z innym chłopakiem do kina więc ja wolę zrezygnować z własnych przyjemności, bo uczucia swojej ukochanej stawiam na pierwszym miejscu :-D

a co do pytań Myszunia ma rację ;-) Ja bym jeszcze zapytał Go dlaczego Tobie nie zaproponował wspólnego wyjścia do kina ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 13:21 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-16, 20:08
Posty:11
Lokalizacja: z mojego pokoju. :)
Na razie chyba jeszcze nie ma czym się przejmować. Dalej lepiej uważaj i miej na to oko, bo może się zacząć od wspólnego koleżeńskiego siedzenia w kinie, a po jakimś czasie (sami nie zauważą kiedy) coś się zacznie między nimi dziać i nieszczęście gotowe. Zasada jedna, im rzadziej takie wypady, tym lepiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 13:37 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
nie zgodzilabym sie raczej na to chcialabym tez isc zreszta jak tak mozna twoj chlopak idzie z kolezanka to ty idz z kolega ale co to za zwiazek?bez sensu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO