dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Nie wiem co robić .Pproblemy w domu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-05-22, 17:52 
Cześć ,
Mam 21 lat.
Mam problem nie wiem co robić . Eh . A więc może opisze wszystko od początku . Mieszkam sama kilka miesięcy temu ( w lutym ) zaczęło się wszystko , a może dalsza część problemów. W lutym trafiłam do psychiatryka , ponieważ już nie wytrzymałam psychicznie . A wszystko przez mojego brata , zaczęło się w grudniu wprowadził się do domu na 1 piętro ( wejście osobno) ja mieszkam na parterze i remontuje mieszkanie , w grudniu zalał mi całą łazienkę i kuchnie ;( wszystko do wymiany. Gdy chciałam żeby zwrócił za wszystko nie zrobił tego . W styczniu zalał mnie drugi raz , potem pod koniec stycznia znów . ( nie miał wody w domu ale jakimś cudem mnie zalewał ) nie wytrzymałam i kazałam mu , żeby mi oddał za wszystko po czym powiedział ,że mam S P I E R DA LA Ć ! . Powiedziałam mu prosto w oczy ,że zgłaszam Go do wodociągów .. Zrobiłam to . Przyjechali i odcięli mu rurę , nie powiedziałam ,że ciągnie wode na lewo ;( . Gdy wrócił z pracy zaczął się koszmar ! Groźby ,że mnie spali , przestawianie anteny ,pukanie i skakanie po suficie, komin mi zatykał . Cały czas płakałam,aż wkońcu zadzwoniłam na policje . Dzielnicowa powiedziała ,że zadziała . Czekałam i nic . A 10 lutego tak walił ,że nie wytrzymałam już . Zadzwoniłam po drugiego brata i Wzywałam policje przyjeżdżali i jechali i tak ze 3 razy w tym dniu, aż w końcu nie wytrzymałam i poszłam z domu . Rozmawiałam z tatem , który już nie żyje , nic więcej nie pamiętam . Wiem tylko ,że nad ranem byłam w psychiatryku . Wyszłam dzień później nie mogłam tam wytrzymać . Więcej nie pamiętam , kazali mi się zgłosić po pomoc . Poszłam do psychiatry powiedziała mi , że nie może mi pomóc MUSZE SOBIE SAMA ŻYCIE POUKŁADAĆ . Założyłam sprawe na policji o pscychiczne się znecanie .. ii ciągnie się do tej pory ...Jeszcze matka pije dzień w dzień jeżeli ma kasę ;( Brat pije z nią . ;( Ja chodzę i płacze .. Nie wiem mam dość , nie mam się komu wygadać , tylko w dzień chodzę z uśmiechniętą buzią ale tylko udaje ;( Jestem tak słaba psychicznie ,że po prostu najlepiej to bym stąd odeszła .... Od paru dni teraz mam jakieś lęki , widzę cały czas jakieś cienie . nie wiem co jest . Chyba dojdzie do tego ,że przyjdzie taki dzień końca , bo nie dam rady nie chce już tego domu remontować , bo po co ? Wynieść się nie moge , bo brak kasy ;( Eh nie wiem co robić . coś stuknie w domu , a ja zaraz w kulke się zwijam i płacze .;( co za rodzina ;( , że akuraat Bóg mnie pokarał;( ale za co ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nie wiem co robić .Pproblemy w domu
PostNapisane: 2015-05-22, 18:21 
najebać mu tylko nic więcej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nie wiem co robić .Pproblemy w domu
PostNapisane: 2015-08-02, 23:06 
Hej mała :-)
Jak się trzymasz?
Jesteś tu jeszcze?
Sytuacja nadal wygląda tak samo? :-(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO