dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Nie wiem jak mu pomóc
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-01-24, 15:22 
Mam prawie 18 lat. Poznałam jakiś czas temu w listopadzie chłopaka, który jest o 3 lata starszy. Wszytko było super fajnie tylko zapomniałam o jedym o tym, że rozstał się niedawno z dziewczyną. Wtedy to nir miało dla mnie znaczenia dopiero po czasie dało mi w kość. Spotykaliśmy się pisaliśmy, rozmawialiśmy i wszytko wskazywało na to, że ma być jak w bajce. Jego była jet chora psychicznie. Chciała zrobić wszytko żeby on do kiej wrócił, próbowała się zabić, nastała na niego swojego byłego chłopaka który zebrał jeszcze 20 innych i go pobili. No brak słów ... Byłam dla niego wsparciem poprostu wszytkim. Wp9lmy sylwester no i wtedy się zaczeło. Spytał się mnie czy chce być z nim ale zrobił to pod presją i wpływem znajomych którzy go strasznie naciskali. No A ja głupia się zgodziłam. Wszytko się za szybko zaczęło. Bo gdyby wtedy się mnie nie zapytał dalej byłoby cudownie. Po 7 dniach naszego związku zakończył to ale w ogóle nie byłam w szoku. Fakt faktem ja tez trochę zawiniłam bo wiedziałam na co się piszesz. Wszytko przez to że ta dzieczyna jie dawała mu w ogóle spokoju i chłopak się zgubił. Objacalismy sobie ze będziemy mieli dalej kontakt i tak było rozmawiałam z nim sam mi powiedział że jestem jedyną osobą której ufa i z którą może normalnie porozmawiać. No ale od kilku dni stara się mnie zbywac. Nie umiem go zostawiać w takiej sytuacji bo bardzo się martwię o niego. I o to prosili mnie też jego najbliżsi. Nie wiem co robić. Wiem, że nic z tego między nami już nie będzie ale czy wspierając go nie będę się bardziej przywiązywać a później będzie rozczarowanie ? Bo ja się naprawdę bardzo szybko przywiązuje do ludzi i ja dla innych jestem całym sercem a dla siebie już nie mam miejsca. Nie umiem rozmawiać o tym co czuje a jak już wydusze coś z siebie to oni nie potrafią mi nic powiedzieć. Starsznie mi ciężko z tym


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nie wiem jak mu pomóc
PostNapisane: 2017-01-25, 13:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Bardzo chaotycznie napisałaś, jakbym siebie czytała :) Ja z racji tego że jestem już stara, doświadczona chętnie pomogę w tym co z Twojej wypowiedzi zrozumiałam, miłość jest ślepa i to największy jej urok, bo gdybyśmy dokładnie widzieli co się kryje pod nią na pewno byśmy nie ruszyli się z miejsca. Mówisz że nie wiesz jak mu pomóc, ale Twoja sytuacja obecnie nie różni się od jego .
Przecież chyba się zakochałaś. Chociaż my dziewczyny zawsze jesteśmy bardziej dojrzalsze i trzeźwo patrzymy na daną sytuację, ale też się dajemy porwać. Mówisz że dopiero jak poprosił Cię o to żebyście byli razem wszystko za szybko się zaczęło ,a wcześniej piszesz że znacie się od listopada a to było w styczniu.
Podstawowa sprawa to musisz ustalić czego Ty chcesz, potem czego chcę ten chłopak i w obrębie tego poukładać całą sytuację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nie wiem jak mu pomóc
PostNapisane: 2017-01-31, 15:37 
Czasem warto się skupić na sobie. Zmienić własną filozofię. Polecam zacząć od przeczytania tego http://brandsabbath.com/post/view/2679


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nie wiem jak mu pomóc
PostNapisane: 2017-01-31, 19:09 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
jak miałem prawie 18 lat to też mi się wszystko....... , a nawet więcej. Taki wiek.....Aniołek1008 pozdrawiam Cię, byle nie wplątać się w sytuacje niedoodkręcenia.

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO