dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Nietypowe pytanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-07, 22:08 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
A więc mam takie nietypowe pytanie. Moja przyszła teściowa mnie rozbraja. Jestem już z moja panna prawie dwa lata. Wszystko jest ok ale czasami Teściowa zagaduje żebyśmy uważali ITP. Ostatnio przyniosła receptę na tabletki antykoncepcyjne i właśnie pytanie sie tyczy tej recepty czy można ją sobie od tak wystawić nie badając kobiety?? Może to głupie ale nie wiem i chciałbym sie dowiedzieć :D czekam na odpowiedz :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-07, 22:14 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Szpecem, to ja raczej jak ty nie jestem, ale z tego co mi wiadomo, to receptę musi przepisać ginekolog po zbadaniu kobiety.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-07, 22:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
szostoll napisał(a):
Szpecem, to ja raczej jak ty nie jestem, ale z tego co mi wiadomo, to receptę musi przepisać ginekolog po zbadaniu kobiety.

Oczywiście, że tak, dla każdej kobiety ginekolog indywidualnie musi dobrać odpowiednie tabletki.

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-08, 11:31 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Myszunia ma racje.. Wild kazda kobieta inaczej reaguje na hormony... Po za tym ginekolog wykonuje od razu badania które kobieta powinna miec wykonane.... no i wiadoma cytologia...
No i nikt nie moze ot tak sobie wystawić recepty.... to nie takie proste... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-08, 11:52 
Wild napisał(a):
czy można ją sobie od tak wystawić nie badając kobiety??
to może teściowa pójdzie z do dentysty za ciebie jak Ciebie ząb boli. Mi też wydaje się że to sama zainteresowana powinna iść po tabletki. Takiej recepty to nawet bym nie realizował - nie wiadomo jak twoja panna zareaguje na te tabletki i czy nie będzie po tym jakiś komplikacji. Jak już było wspomniane , najlepiej u lekarza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-08, 14:31 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
No to co tu zrobić jak teściowa nalega, ona się boi ale nie wiem czego bo my nic złego nie robimy :mrgreen: a ona sobie pewnie myśli że "rypiemy się na hektary" :-/ ja od razu pomyślałem że to tak nie może być że wypisała receptę od tak sobie. Chyba muszę poważnie porozmawiać z Teściową :mrgreen: a moje kochanie strasznie boi sie iść do ginekologa ja ją namawiam ale nie po to żeby przepisał jej te tabletki tylko na rutynową kontrolę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-08, 15:00 
Wild napisał(a):
rutynową kontrolę
ale pod czas niej może przepisać tabletki i może wspomnieć o tym co zrobiła teściowa btw u jakiego lekarza dostała ta receptę czy ją na targu za 10 zł kupiła ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-08, 15:21 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
rouge napisał(a):
u jakiego lekarza dostała ta receptę czy ją na targu za 10 zł kupiła ?


bez przesady rouge recepta od normalnego lekarza ginekologa :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-08, 15:25 
z tego co mi się wydaję to twojej Pannie tą receptę powinien i tylko może wypisać ten lekarz do którego chodzi a nie jakiś inny - przecież on ma całą historię wizyt itp a co inny może wiedzieć z jakiś opowieści ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-08, 15:37 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Ale ona jeszcze nie była/nie chodziła do ginekologa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO