dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Obsesja? pomocy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-17, 23:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-17, 22:24
Posty:1
mam taki maly problem... :oops: zwracam sie do dziewczyn szczegolnie i bardzo prosze o odpowiedzi i moze jakies rady
chodzi mi o to, ze chyba mam problem z soba, jestem za bardzo zazdrosna o inne dziewczyny, cierpie z powodu swojego wygladu, chociaz nie wygladam tak tragicznie, ciagle widze woje niedoskonalosci, nie dotrzegam wad. za to widze duzo plusow w innych ktorych ja nie mam i to mnie dobija, ze nie dorownuje im, chcoaz to nie moja wina, czuje ze nie spelniam swoich oczekiwan, chcialabym byc poprostu jedna z tych slicznych dziewczyn,ale wiem ze tak nie bedzie nigdy, juz od podstawowki wiedzialam ze inne dziewczyn sa ode mnie ladniejsze ale to mnie jakos bolalo, wiedzialam ze takie ladne musza byc zeby mogly byc te brzydsze, ale teraz moje zalamanie osiagnelo maksimum, poprostu mam zbyt wielka ochote byc jedna z nich, nie soba, bardzo nie lubie siebie i swojego odbicia w lustrze chociaz tak bardzo bardzo zle nie jest, moze to kompleksy, nawet w auobusie patrzac na inne dziewczyny mysel ktora ma ladniejsze cos ode mnie i ganie sie za to ale nie moge sie powstrzymac psuje mi to strasznie humor i juz nie wiem co mam zrobic... poprostu nie wiem napiszcie mi jakis komentarz bo to naprawde dla mnie bardzo wazne nikomu o tym nigdy nie mowilam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-17, 23:23 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Dziewczyno ! Nikt nie jest idealny i doskonały. Pomyśl jaki świat byłby nudny gdyby wszyscy byli tacy sami. Każdy jest inny i każdy jest wyjątkowy. Przestań się przejmować ! Nie wygląd jest najważniejszy lecz wnętrze.
MaLa*899 napisał(a):
ze nie dorownuje im

Nie upodabniaj się do innych. Poprostu bądź sobą. Ok może jakaś dziewczyna ma coś ładniejszego od Ciebie, ale pomyśl sobie o tym, że może ty masz jakąś lepszą cechę od niej...Co z tego, że ktoś jest niewiadomo jak piekny, a nie idzie z nim wytrzymać nawet minuty...Głowa do góry ;-) Człowieka nie ocenia się po wyglądzie lecz po tym jaki ma charakter ;] Nie ma co się zamartwiać - nic nie zmienisz, a żyć trzeba dalej ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 10:29 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Pokaz nam swoje zdjęcie ;)
Zobaczymy czy na prawdę jest tak źle, czy to tylko Twoje kompleksy ;)

Jakoś nie chce mi się wierzyć że jesteś totalnie beznadziejna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 11:21 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-13, 16:40
Posty:20
Nie bardzo rozumiem dlaczego tak do siebie podchodzisz? Każdy człowiek jest inny i każdy ma jakieś wady i zalety . I na pewno Ty też masz wiele pozytywnych cech w wyglądzie i charakterze. Uwierz nie ma nigdy tak że wszystko co dobre mają inni!
Musisz poszukać w sobie to co lubisz i starać sie patrzeć na inne dziewczyny bardziej pod kątem tego czego im brakuje a nie czego Tobie brakuje.
Nikt nie jest idealny tylko może po prostu umie lepiej pokazać swoje walory.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 15:41 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Mam nadzieje że przeczytałaś uważnie to co Ci napisały dziewczyny u góry - mają rację. To nie jest tak że jest jakiś jeden wzór piękna a reszta to same paskudy - prawda jest taka że jeśli dziewczyna jest zadbana to już jest atrakcyjna (faceci jeśli się mylę - poprawcie mnie). Każdemu się podoba coś innego, skąd wiesz czy jakiś facet nie będzie Ciebie uważał za najpiękniejszą na świecie? :>

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-18, 16:20 
Natty napisał(a):
jest zadbana to już jest atrakcyjna
zgadza się :!: ja np. lubie jak dziewczyna ma delikatny makijaz - taki iz prawie go nie widac , do tego jakas delikatna pomadka czy jakis ladny blyszczyc - ale nie biojacy po oczach tylko delikatny i stonowany , to odrazu mi sie podoba no i jeszcze ladne perfumy ...... MaLa*899, nie partz na lale tytpu Pamela Anderson czy te nowe co teraz sa popularne - pomysl ile tysiecy dolarów wydają na operacje plastyczne - jak bym wyczul u dziewczyny ze ma silikon w piersiach to watpie abym mial juz ochote na jakiekolwiek igraszki ..... Pamietaj zaakceptuj siebie i najlepsze jest to co jest naturalne - poprawki plastyczne jak jest taka potrzeba to tak, ale nie dlatego ze jest taka moda - tobie moze to wydac sie ladne , ale czy to sprawi ze chlopacy beda sie za toba bardziej ogladac ? Nie lepiej załozyc jakas mini czy w inny sposob zrocic na siebie uwagę ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 00:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-18, 12:43
Posty:10
MaLa*899 napisał(a):
chociaz nie wygladam tak tragicznie,
MaLa*899 napisał(a):
Co to za text? Jak ty tak o sobie mówisz? Mów sobie ,że jesteś zajebista , a przede wszystkim uśmiechaj się do siebie w tym lustrze, kokietuj się itp. Mi to pomaga bardzo. Uwielbiam to.Też kiedyś się czułam gorzej w swojej skórze ,a teraz o dziwo myślę sobie że byłam raczej ładniejsza i fajniejsza, przede wszystkim MŁODSZA! Wykorzystuj to , patrz na starsze i pomyśl sobie ,ze życie by oddały(hehe) by być tak młodą jak ty !! A więc SMIle SMILE SMILE bejbe

ze nie dorownuje im
OO !!! Tu też przesadą trąca! Każdy jest lepszy w czym innym czy chodzi o wygląd, rozmowę, naukę , sztukę , sport czy cokolwiek innego. . To wszystko jest równoznaczne ze sobą!!! Dorównujesz pewnie co drugiej osobie!!! Uświadom to sobie!! A tak w ogóle to nie myśl o tym co inni myślą, im wcześniej to olejesz tym na prawdę korzystiej dla ciebie!! O! Ja mam kompleks czy w ogóle dobrze ci napisałam i czy inni nie piszą lepiej postów i czy w ogóle jest sens ,aby cokolwiek napisać, ale widzisz przełąmuję to ;-) Buźka!!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-15, 03:38 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-13, 05:48
Posty:90
Popatrz sobie na gwiazdy bez makijażu...Przecież co druga z nich ma pewnie takie kompleksy,że nawet nie mamy o tym pojęcia-ale światło,makijaż,stylista,fotograf ,kamera-potrafią zdziałać cuda.
Powinnaś sobie poprawić humor nową fryzurą,makijażem zrobionym u profesjonalisty(bo on ciebie nauczy tuszować mankamenty),nowym ciuchem-odpowiednio dobranym(tu nie chcę przesadzać-ale przez stylistę...)-jednak wszystko zależy od możliwości finansowych.
Pierwsza opcja:fryzura-jakaś nowa-odpowiednio dobrana-poprawi humor i pewność siebie.
Druga i trzecia opcja:jeśli nie masz takich możliwości finansowych,to polecam zakup dwóch odpowiednio wyselekcjonowanych książek na temat profesjonalnego makijażu oraz doboru ubioru:)
Pewnie stwierdzisz,że daję rady jak z kosmosu,ale wiele osób nie wie,że drobne-odpowiednie-zmiany sprawiają,że człowiek jest nie do poznania:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-15, 09:31 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

na prawdę jesteś od nich brzydsza? ;)
wątpię ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 10:21 
hehe tez miałam taki sam problem, zawsze one sa lepsze mają wieksze piersi długie szczupłe zgrabne nogi ble ble ble,
PAMIETAJ nic nie zmienisz w sobie, trzeba sie pogodzić z niektóymi rzeczami, najważniejsze to ze NIKT NIE JEST IDEALNY, dobrze pokazują to te zdjecia powyżej:P
założe sie ze te dziewczyny którym zazdrościsz bóg wie czego, też mają swoje kompleksy ale dobrze je ukrywają:P ne wiesz co moga miec pod ubraniem:P celulit, rozstępy, plamy po solarium, obwisłe piersi itp itd:) hehe GŁOWA DO GÓRY !!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO