dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Policealna czy studia?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-24, 12:41 
Co lepiej wybrać po studiach kiedy jest możliwość od razu pójścia do pracy? Nie ukrywam, że chciałabym po maturze od razu pracować i się usamodzielnić ale studia mi na to nie pozwolą a szkoła policealna tak. Ale z drugiej strony złe opinie słyszałam o tych wszystkich cosinusach itp.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Policealna czy studia?
PostNapisane: 2017-04-24, 13:13 
Bo Cosinusy i szkoły tego pokroju to dno. Jak chcesz dobrą szkołę policealną to proponuję coś w stylu kreatoredukacja we Wrocławiu. Wysoki poziom, dobra renoma i bardzo ciekawe kierunki.Mam tam znajomą, która uczy się tam i pracuje jednocześnie i jest bardzo zadowolona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Policealna czy studia?
PostNapisane: 2017-05-02, 12:33 
ooo bardzo dobre słowa powyżej. Ja chodzę właśnie do kreatoredukacji więc potwierdzam. Wybrałam ją bo mieli wysoką renomę i się nie zawiodłam. Mamy praktyczne zajęcia a nauczyciele są świetnie (można się dogadać i są bardzo mili) także zapraszam!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Policealna czy studia?
PostNapisane: 2017-05-15, 19:40 
A jakie kierunki w tej kreatoredukacji? Czy jest coś praktycznego czy szkoła na zasadzie "przyjdź weź papierek i do widzenia'? :) Dzisiaj właśnie miała ostatnią maturę więc szukam jakiejś inspiracji i pomysłu na siebie a każda alternatywa na razie jest ważna do zanalizowania :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Policealna czy studia?
PostNapisane: 2017-05-16, 12:01 
Duży wybór jest. Z tych ciekawszych (moim zdaniem) to technik weterynarii i technik usług kosmetycznych. Florysta wygląda również całkiem fajnie. Tutaj zajęcia masz praktycznie i tym właśnie różni się od innych- pewnie dlatego tak głośno ostatnio o tej szkole i wszyscy się fascynują :3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Policealna czy studia?
PostNapisane: 2018-11-07, 23:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-03, 10:28
Posty:58
Ja uważam, że naprawdę niezłą opcją jest szkoła policealna, ale też warto wiedzieć co chcemy robić w przyszłości. Jeżeli chodzi o kierunki to tutaj zdecydowanie największy wybór ma szkoła Cosinus, która jednocześnie zadbała o przygotowanie materiałów jak i kadry nauczycielskiej która w dużej mierze składa się z wykładowców uczelni wyższych, a jest pomimo to całkowicie darmowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO