dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

policja!!!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-05, 07:37 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:11
Posty:34
Czy mieliście kiedyś do czynienia z policją?Chodzi mi o wasze opinie na temat naszych stróżów prawa,czy rzeczywiście można czuć się bezpiecznie np: na ulicy ,koncercie
Czy waszym zdaniem dobrze wykonują swoją robotę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 08:13 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Ja powiem tyle że policja jest zawsze tam gdzie jej nie potrzeba a tam gdzie jest potrzebna jej nie ma :-P :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 11:42 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ja tylko pamiętam że parę lat temu graliśmy w piłkę na ulicy i ona od czasu do czasu uderzyła w samochód, nie było to mocno, ale ktoś bez upomnienia zadzwonił po gliniarzy. Ci przyjechali (piłka była moja więc ja szybko ją odniosłem od domu :-P bo się bałem ze mi zabiorą) oni wzięli najstarszego i zapytali czy nadal będziemy grać, chłopak się zestresował i powiedział że tak (miał na myśli ze na trawie obok), oni go za to spisali i pojechali :-P To było z 5/6 lat temu :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 12:45 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Powiem tak...u mnie w mieście z taką policją nie można czuć się bezpiecznie :roll: I Wild ma racje zazwyczaj tam gdzie sa potrzebni to ich nie ma, a tam gdzie nic się nie dzieje to są. Przykład : ktoś zgłosił na policję, że jego sąsiad ma podejrzany samochód :-P Policja przyjechała na miejsce, rozejrzała się, a jak właściciel samochodu się zjawił to go skuli od razu nie wiadomo za co...później ojciec tego właściciela samochodu się pojawił i im się pyta dlaczego go zabierają. Oni nie chcieli mu nic powiedzieć. Facet dalej się dopytywał to oni go pałką policyjną stłukli i tego jego syna też :shock: Mieli małe kłopoty ze zdrowiem po tym. To nawet w telewizji było chyba 2 miesiące temu. Inny przykład (już nie dotyczący tak bezpieczeństwa) Była taka sytuacja, że mój tata musiał zadzwonić po policję. Minęło 15 min a ich nie ma, minęło 30 min a ich nie ma (do mnie blisko mają jakieś 3 min drogi) W końcu mój tata zadzwonił jeszcze raz, a oni wyjechali z pytaniem czy to jest nadal aktualne i czy mają przyjechać :shock: W ogóle jest nawet piosenka o policji z mojego miasta (caaaaaałkiem prawdziwa :P) MCWW - Komenda Kcynia (jakby ktoś chciał :-P ) Ogólnie policja w moim mieście tylko przeszkadza...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 14:50 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:37
Posty:68
Cóż w naszym kraju potrzeba by jakiejś rewolucji społecznej, żeby policja mogła sprawnie pracować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 17:01 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
szostoll napisał(a):
Ja tylko pamiętam że parę lat temu graliśmy w piłkę na ulicy i ona od czasu do czasu uderzyła w samochód, nie było to mocno, ale ktoś bez upomnienia zadzwonił po gliniarzy. Ci przyjechali (piłka była moja więc ja szybko ją odniosłem od domu :-P bo się bałem ze mi zabiorą) oni wzięli najstarszego i zapytali czy nadal będziemy grać, chłopak się zestresował i powiedział że tak (miał na myśli ze na trawie obok), oni go za to spisali i pojechali :-P To było z 5/6 lat temu :-P


sory szostoll ale jak dla mnie mieli rację :roll:
wyobrażasz sobie co mogłoby się stać, gdyby kierowca stracił przez to panowanie nad samochodem?
A tak jak was postraszyli to przynajmniej sobie poszliście :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 17:15 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Hm, policja ogólnie jest potrzebna a że pracuje tak jak pracuje to już inna sprawa :roll: ale że się doczepiają bez powodu to fakt, kiedyś szłam sobie z imprezy, było strasznie zimno ale nie miałam daleko, nie opłacało się dzwonić po taksówkę. No i idę o tej 4 w nocy, nie żeby zygzakiem, całkiem prosto i oczywiście 2 policjanci stanęli na mojej drodze, nie spisali mnie bo nie mieli za co, ale normalnie chyba 20 min musiałam z nimi stać i czekać aż sprawdzą moje dokumenty i odpowiadać na ich durne pytania :] Całe szczęście byli młodzi i przystojni więc wybaczyłam im to że zmarzłam :)
Bez policji zapanowałaby anarchia - ogólnie dobrze że są.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 17:34 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
ema.... to była uliczka osiedlowa długości 150m , którą nikt nie jeździł a kierowca siedział w domu.... Na ulicy, po której auta jeżdżą to nawet ja tak głupi nie byłem/jestem :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 23:38 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
A ja jestem pełen podziwu dla panów policjantów z warszawskiej drogówki, jak na gigantycznym, do tego totalnie pustym (niedziela) parkingu pod cargo złapali chłopaka, który ćwiczył sobie z ojcem parkowanie prostopadłe... Pan policjant zachowywał się tak, jakby odreagowywał to, że w domu łomot od żony dostaje.

Mój kolega też prawie wtedy mandat wyłapał, bo wjechał troszkę bokiem i na włączonych halogenach na parking ;-) Tyle że dyskusja sprowadziła się do gadaniny kiedy halo się używa, a na końcu policjant spytał (chciał 100 PLN mandatu wlepić) - "No to ile się zarabia?", na co kumpel odparł, "a mało, tyle co w resorcie" ;) I tylko dlatego nie zapłacił, że pracuje w zawodowej straży pożarnej w Legionowie.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-07, 12:59 
u mnie widać dużo policji =- szczególne nasilenie jak są zawody żużlowe, jakieś zawody balonowe, czy szybowcowe - ,ale i tak w zwykły dzien da się czasami zauważyć kolo 5 radiowozów w krótkim odstępie czasu. Ja trafilem w 99% przypadków na miłych gliniarzy.

[ Dodano: 2008-02-07, 12:01 ]
rouge napisał(a):
kolo 5 radiowozów
ale to tez zalezy od pory dnia i chyba jeszcze innych składowych. Fakt widać , nie chowają się po kątach i dobrze

[ Dodano: 2008-02-07, 12:02 ]
w nocy to już szczegolne nasilenie następuje - i niech gonia tych wandali i huliganów


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO