dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

pomoc w trudnej sprawie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-17, 14:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-05-17, 14:07
Posty:1
Witam,
mam na imię Michał, pisze w dość specyficznej sprawie, więc jak ktoś zamierza się tylko śmiać to proszę żeby od razu opuścił ten temat.
Sprawa wygląda mniej więcej tak...
Poznałem świetną dziewczynę, jesteśmy już razem prawie pół roku (oboje jesteśmy w tym samym wieku, po 19 lat). Jesteśmy ze sobą szczęśliwi i ogólnie się dogadujemy. Byłem nawet u Jej rodziców, w jej rodzinnym miasteczku na święta. Zostałem zaproszony przez Jej rodziców. Ona poznała moich rodziców szybciej, gdyż są na miejscu i miała o tyle wygodniej. Od razu Ją polubili. Ja poznałem Jej rodziców troszkę później, ale myślę że także zostałem polubiony.
Gdy jesteśmy razem wszystko jest cudownie, razem się wygłupiamy i spędzamy miło czas. Pierwsze słowa "Kocham Cie" powiedzieliśmy sobie po jakimś miesiącu, więc to nie jest jakaś tam głupia miłość, tylko już coś na poważnie. Od tamtej pory codziennie mówimy sobie KOCHAM, całujemy się i przytulamy. Rozmawialiśmy już nawet o tym że chcemy się zaręczyć, nasi rodzice nic nie mają przeciwko, i jak patrze po znajomych to też się nie dziwią gdyż mówią ze do siebie idealnie pasujemy. Jak w każdym związku, przychodzi ten czas że para zamierza uprawiać seks, gdyż jest to ważny element związku. U nas nie było inaczej, zdecydowaliśmy się na to i wyszło bardzo fajnie :) Początkowo miało to się odbyć na naszym wspólnym, pierwszym (tylko we dwoje) wyjedzie, ale wtedy jeszcze nie byliśmy na to gotowi. Wyszło jak wyszło, w noc sylwestrową w mieszkaniu jej brata.
Od razu może podkreślę to że to jest moja pierwsza dziewczyna, ale jak dla mnie jest idealna, za to ona miała już chłopaków. I w tym momencie pojawia się problem, o którym chciałem powiedzieć.
Mianowicie, moja dziewczyna miała kilku chłopaków, wiadomo jest bardzo piękna i urocza, i do tego bardzo mądra. Któregoś dnia porozmawialiśmy na ten temat. Powiedziała mi że żadnego chłopaka nie darzyła takim uczuciem jak mnie. Mówi mi bardzo często że tylko mnie kocha, że jestem Jej jedyną miłością, że nie wyobraża sobie już życia beze mnie, że chce żebym został jej mężem i ojcem jej dzieci. Wiadomo, ja też odwzajemniam to uczucie i mówię Jej również bardzo miłe słowa.
Powiedziała że żadnemu chłopakowi nigdy nie powiedziała że go KOCHA, nigdy żadnemu tego nie powiedziała. Ale...
Przejdźmy do tego co mnie boli...Zatem jak już jej powiedziałem(na początku naszych poważnych rozmów) że jestem prawiczkiem, to ona powiedziała o tych swoich chłopakach. Powiedziała że jest dziewicą, ale...
ale...to właśnie mnie boli, bo nie wiem jak dla Was, ale dla mnie prysznic tylko we dwoje, namiętne całowanie się, obmacywanie, bawienie się swoimi narządami płciowymi na zmianę, całowanie się po całym ciele, również w narządy płciowe to już podchodzi pod bardzo zawiłe stosunki, i moim zdaniem takie rzeczy,(przepraszam za to wyrażenie) jak zrobienie przyjemności facetowi przez wsadzenie sobie jego członka do buzi powinno się odbywać dopiero po jakimś czasie dobrej znajomości i naprawdę prawdziwej miłości, jak już partnerzy wiedzą że będę ze sobą na zawsze.
Właśnie tego nie potrafię zrozumieć, że potrafiła zrobić takie rzeczy innym facetom. I w sumie nie jestem pewien że mnie nie okłamała ze była dziewicą przed tym jak zrobiła ten pierwszy raz ze mną.
Myślicie że można dać sobie rade w takim związku, wiedząc (przepraszam znowu za takie wyrażenie) że moja dziewczyna miała członki 2 kolesi w buzi, brała z nimi prysznice, obmacywała się i bawiła ich członkami(no i oni jej narządem płciowym).
Boje się raz: że gdy na przykład zrobię jej dobrze ustami to w główce będzie miała ze tamten koleś to zrobił lepiej, albo coś w tym stylu. (zacznijmy od tego że nawet nie mogę się przełamać żeby to zrobić, bo wiem że już ktoś to robił przed mną)
Albo że z tamtymi chwile sam na sam były bardziej podniecające.
Pomożecie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-17, 17:37 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Po pierwsze - strasznie fajne, że piszesz 'Jej, Ją' wszystko wielkimi literami ;) W sumie nie ma takich zasad w polskiej pisowni, ale to chyba znaczy, że bardzo ją szanujesz :) Plus dla Ciebie.

Wracając do tematu - ciężka sprawa. Próbowałeś z nią o tym porozmawiać? Powiedzie jej, że gryzie Cie ta sprawa? Oczywiście bez obwiniania i posądzania o kłamstwo. Po prostu powiedz jej co czujesz, spytaj czemu to zrobiła. Przyczyn może być bardzo wiele - była zauroczona, młoda, głupia, a zakazany owoc kusił, więc się na to zgodziła. Może chłopak ją zmusił, może jednak nie była taka święta jaką gra, a może jeszcze coś innego... Tylko ona może ci powiedzieć jak było na prawdę :) Wiesz, jeśli mogę Ci coś radzić, to zadaj jej to samo pytanie co nam - dlaczego to zrobiła, skoro wiedziała, że ich nie Kocha? Zapewnij ją, że po prostu gryzie Cię to wszystko i chciałbyś wiedzieć, że to co powie nie będzie niosło za sobą żadnych konsekwencji. Bo jeśli na prawdę Ci na niej zależy, chyba dasz radę wybaczyć jej, jeśli popełniła w przeszłości jakiś błąd? ;)
Aha, i jeszcze z całego serca odradzam Ci próby rozmawiania z jej byłymi - mam nadzieję, że nawet nie przyszło Ci to do głowy ;)

Co do Twoich obaw, że inni byli lepsi ;)
Mogę Ci to wytłumaczyć z punktu widzenia 'baby' :)
Jesli na prawdę Cie Kocha, to wszystko co z Tobą robi ma inny, lepszy smak. Sam fakt, że to będziesz Ty, sprawia, że jesteś lepszy niż poprzedni ;) Bo ich nie Kochała, przy nich brakowało bliskości, ciepła i tego wszystkiego co pojawia się razem z miłością ;) Więc bez obawy - Ty jesteś tym wyjątkowym, bo to Ciebie Kocha. I na pewno nie będzie Cię porównywać z innymi, no chyba że będzie chciała Ci powiedzieć, że oni byli do bani ;)
Dodatkowo - przecież wie, że jesteś prawiczkiem (a raczej byłeś), więc na pewno będzie wyrozumiała i sama powie Ci, co robisz dobrze.

Co do myślenia, że ktoś tam już był - nie potrafię Ci poradzić, sama miałabym ten problem, gdybym wiedziała że mój chłopak był kiedyś z inną dziewczyną....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-17, 23:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
a ja myślę, ze nnie powinno być problemu. To, że uprawiała seks oralny to nie koniec świata, jest dorosła podejrzewam, że dojrzała. Robi się to nie tylko z milosci, z zauroczenia rowniez. trafiles na dziewczyne bardziej doswiadczona od siebie i mysle ze tu tkwi problem. mogę sie mylic jesli tak to przepraszam. ale mysle, ze to ze facet nie uprawial nigdy seksu a kobieta ma juz jakies przezycia to nie jest bron boze jakis minus.

co do porownywania.. ja nie porownywalam nigdy moich chlopakow.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-23, 17:25 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Zgadzam sie po czesci z Ema i po czesci z Marta.

Moim zdaniem w milosci ludzie przezywaja kompletnie inaczej sytuacje intymne niz w przygodach, poza tym robicie to i robic bedziecie, wielu rzeczy o sobie sie jeszcze nauczycie i zadna przygodna nie da tego co wy bedziecie wytwarzac miedzy soba :)

A co do tamtych mezczyzn, to moze bala sie ciazy? Moze faktycznie byla zauroczona lub presja rowiesnikow sprawila, ze cos juz chciala zaczac :> Porozmawiaj z nia :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-25, 20:37 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-07, 22:57
Posty:9
Nigdy nie miałem "żalu" do kobiet o to, że przede mną były z innymi facetami, dlatego też trudno mi zrozumieć czemu mieć tej dziewczynie za złe takie zachowanie. W końcu seks jest nie tylko - tak to nazwijmy - ukoronowaniem miłości. A gdyby tak seks potraktować również jako samoistny element naszego życia, w oderwaniu od uczuć, zwykłą przyjemność? Jeśli wyzbędziesz się wyobrażeń na temat tego jak powinno być a zaczniesz akceptować to, co przynosi życie to poczujesz się o wiele lepiej. Nawet jeśli coś poszło nie tak jakbyś tego chciał to wierz mi masz do tego prawo niezależnie od tego czy jesteś prawiczkiem czy nie. Twierdzi, że cię kocha? To ciesz się - ja tego nigdy od nikogo nie usłyszałem.

_________________
Sarkazm to najniĹźsza forma humoru ale najwyĹźsza forma inteligencji - Oscar Wilde


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-26, 10:28 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
To, że dziewczyna zabawiała się ze swoimi facetami to chyba nie jest koniec świata, prawda? Rozumiem - to twoja pierwsza dziewczyna. Tego typu ludzie zazwyczaj są zbyt romantyczni i, gdy spotkają w miarę normalną osobę, od razu myślą, że to ta wielka miłość. Jesteście razem niecałe półroku a już myślicie o małżeńśtwie, dzieciach etc? Ekhem. No cóż. Wasza sprawa. A mówienie po miesiącu "kocham" nic nie oznacza. Są ludzie, którzy zbierają się na to dopiero po roku znajomości. Nie mówiąc już o ludziach, którzy piszą sobie tego typu smsy po tygodniu chodzenia, heh.
Jeśli wkurza cię myśl, że twoja dziewczyna robiła to innemu... No takie życie. Być może tamten ją bardziej podniecał, pewnie był bardziej doświadczony, ale nie oznacza to, że masz się z tego powodu załamywać. Najlepiej ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć ;]
Pewnie masz fajną laske, która darzy cię jakimś uczuciem. A myślenie o jej poprzednich związkach to strata czasu. Nie cofniesz czasu. A i nie ma po co ;)
I nawet z nią o tym nie gadaj, sądzę, że poczuje się "zagrożona" i następnym razem zastanowi się dwa razy zanim ci coś powie.

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-26, 16:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-08, 19:17
Posty:109
Cytuj:
Ironic_Bastard

dokładnie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-05, 17:54 
Dziękuję za odpowiedzi, jakoś daje sobie rade, i na razie układa nam się najlepiej, porozmawiałem z Nią otwarcie, i wydaje mi się ze naprawdę szczerze mówi słowa KOCHAM

jeszcze raz dziękuje wszystkim


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-13, 19:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-06-13, 19:33
Posty:3
Lokalizacja: WrocLove.
Ale przecież to było kiedyś, to było kiedyś i należy już do jej przeszłości. Nie możesz żyć przeszłością tej dziewczyny bo całe życie będziesz miał wątpliwości i niewiadomo co z tego może wyniknąć. Naprawdę.
Twoja dziewczyna przed tobą też prowadziła życie, a to jak ona je prowadziła, to była jej sprawa. Teraz dzięki tobie to się zmieniło, i chce być tylko z tobą. Ciesz się tym i raduj, kochaj swoją dziewczynę jak tylko możesz. ; )
Wiem, że możesz czuć sie przez to jakimś gorszym kochankiem w łóżku, ale o tym musisz już porozmawiać ze soją dziewczyną najlepiej.
I przestań żyć jej przeszłością, bo może odbić się to na waszej wspólnej przyszłości, wiem co mówię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-13, 23:16 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Nie czytałam wczesniejszych wypowiedzi bo najpierw chciałabym przekazac to co mysle bez "konsultacji" z innymi.

Wiesz.. ja poznałam swojego męża - prawowitym bedzie za 2 tygodnie - gdy oboje juz bylismy po ziwązkach..
On miał swoje związki ja swoje..
Powiedz mi tylko jedno czy gdybys to TY był bo jakichś tam związkach i Twoja kobieta byłaby "czysta" chciałbys zeby ona bała sie tego związku i w najgorszym wypadku zrezygnowała z Ciebie tylko dlatego ze Ty jakiejs tam pannie robiłes minete ??


Nie mysl tylko o sobie...
Pomysl tez o tym ze Ona czuje sie z Toba wspaniale - ze mysli o rodzinie z Tobą .. ze jakas więź miedzy wami jest ...

A jesli Ty masz jakiekolwiek watpliwowsci o których nie potrafisz z nią porozmawiać... to albo "
jej nie ufasz w 100 %
albo nie za bardzo chcesz z nią byc i wolałbysbyc z dziewczyną inna - a najlepiej dziewicą... tyle ze teraz TY juz nie jestes prawiczkiem i to ta dziewica moze miec takie mysli jak Ty ...

:diabel:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO