dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

POMOCY!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-18, 14:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-17, 11:37
Posty:172
Lokalizacja: Grójec
Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją dziewczynę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

_________________
"There's an Error in my Soul..."
"Life Will Kill You!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-18, 14:35 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
widze ze zarty sie ciebie trzymaja...czytasz, podejzenie zdrady a tu problem ,,tarcze hamulcowe,,. jesli to ten caly problem to dosc wyczerpujacy wstep.haha nie wiem co ci doradzic, tydzien temu kupilismy z moim samochod i niby halulce mialy byc tylko troche zapowietrzone, nie zdazylismy wyjechac z miasta w ktorym go kupilismy i juz stluczka (nie wychamowal na swiatlach).co sie pozniej okazalo w tylnych kolach wogole nie bylo hamulcow, byly tylko przednie.ale stracha dostalam wiec jesli z twojej strony to tak nie do konca zart to lepiej to napraw haha

_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-18, 15:28 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Wiesz co? Dobre xD. Nie znam się na samochodach, ale z tego co wiem to zaczną ci klekotać. Zależy jakie masz auto. Kup nowe lub używane. Tylko nie ma sensu przesadzać z kasą na nowe np. 1500 zł, bo takie można spotkać. W takim razie wystarczą stare, tylko nie za stare, bo nic z tego. Po klekotaniu przestaną Ci działać. Zacznie się palić tarcza (gumka która jest na niej, będzie się topić i będzie gorąco i będzie ogień) i będzie dymek xD Musisz wtedy zaglądnąć do silnika i pooglądać wloty hamulcowe (nie pamiętam jak się to nazywa). Po tym jak to zrobisz, masz takie kabelki które idą do hamulców. Skapnij się które są przednie a które tylnie. Odlącz te w których wybuchł pożar. I ciesz się ręcznym czy zwykłym ;-) Ale to tylko w takich sytuacjach jak się stanie. PS. Dokończ historyje xD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-18, 15:49 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Qlafy napisał(a):
Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?


Wybadaj skąd te plamy, sprawdź poziom płynu hamulcowego ;)

Ja nie jtem zwolennikiem przetaczania tarcz, najlepiej kup nowe - z Mikody są OK (OK - w sensie że nie "biją" po paru ładnych tysiącach km i wielu różnych hamowaniach), nie mam zastrzeżeń, a i cena bdb - myślę że do 200 PLN za parę powinno się zamknąć. A - i przy wymianie wyczyść dokładnie piastę z rdzy, najlepiej jak byś jeszcze miał dostęp do urządzeń, które mierzą "bicie" samej piasty. Przed założeniem tarczy miłoby było jak byś piastę pokrył jakąś miedzią w spraju, albo czymś takim - lepiej będzie ciepło wtedy przewodzić między piastą a tarczą i tym samym mniejsze ryzyko zapieczenia się tarczy. Klocki też zmień :-P i pamiętaj o kilkuset km bez gwałtownych hamowań, klocki i tarcze muszą się "ułożyć".

Coś jeszcze? :-)

A co do dziewczyny - widzę że nutka detektywa się w Tobie odezwała ;-) :mrgreen:


P.S. Ten post mnie powalił.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-18, 23:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-17, 11:37
Posty:172
Lokalizacja: Grójec
No dobra to był dowcip xD Ale rady całkiem ciekawe :D Zapamiętam... :P

_________________
"There's an Error in my Soul..."
"Life Will Kill You!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-19, 11:35 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
i bardzo piątka, przynajmniej ciekawy post ;-)

A moje rady dowcipem akurat nie są, sama prawda.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-09, 19:39 
hej stary ona ci taki rogi doprawia ze będzie trzeba je za nie dlugo upilowac :bryka:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-10, 23:12 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
bo sufit porysujesz :mrgreen: ;-)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-18, 23:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-17, 11:37
Posty:172
Lokalizacja: Grójec
Będę miał na czym skarpetki suszyć xD

_________________
"There's an Error in my Soul..."
"Life Will Kill You!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO