dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Przeczytałem jej pamietnik :(
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-10, 11:06 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-10, 11:04
Posty:1
Czytanie cudzych pamiętników jest rzeczą bardzo chamska.. wiem ze nie powinno się tego robić, niestety ja przeczytałem pamiętnik własnej dziewczyny :(
Jesteśmy ze sobą już prawie 2 lata, przez ten okres wiele się wydarzyło były wzloty i upadki ale zawsze potrafiliśmy się jakoś dogadać. Przez okres ostatnich miesięcy byłem o nią bardziej zazdrosny niż kiedykolwiek a przyczyną było to że moja dziewczyna smsowała z jakimiś kolesiami. Wiele razy rozmawialiśmy na ten temat, powiedziałem jej ze sprawia mi to przykrość i się z tym źle czuje jednak zawsze pocieszała mnie słowami ze przeciez tylko mnie najbardziej kocha i nikogo wiecej a to z kim sobie pisze to sa starzy kumple z przed lat.
Po przeczytaniu kilku stron dowiedziałem się ze ona mnie okłamuje.. kocha i nigdy nie przestała kochac jednego z jej kolegow, praktycznie wszystkie strony sa zapisane tylko o tym jednym facecie :( Na mój temat tez wyraża się bardzo czule, pisze jakie to wielkie szczeście ją spotkało ze ma mnie  i ze bardzo mnie kocha….Najbardziej zraniło mnie to ze kiedys poszła do koleżanki na noc.. a w rzeczywistości okazało się ze pojechała do niego się opic i zaszalec ( z tekstu wynika to ze miala ochote mnie zdradzic) niestety nie wiem jak to spotkanie się zakończyło. Numer tego faceta zapisała pod innym imieniem i nazwiskiem żebym nie miał zadnych pretensji ze z nim pisze. Pozwalałem jej na spotkania z nim bo myślałem ze jest to tylko stary znajomy z którym spędziła całe dzieciństwo, jednak nie wiedziałem ze ona cos do niego cały czas czuje ::(
Ona mnie kocha i ja ja także, planujemy wspólne życie ale ja teraz mam mętlik w głowie. Nie potrafie jej zaufac bo wiem ze nie jest ze mna do końca szczera  do tego doszło mnóstwo nie znacznych sytuacji które mi nie odpowiadały jak np. imprezowanie z koleżankami a pożniej opowiadanie mi jak się to do niej kleili faceci i jak jeden z nich kład jej dłonie na jądrach podczas tańca O_o Wiem ze faceci sa czasami zbyt nachalni ale gdyby tego nie chciala to nie doprowadziłaby do takiej sytuacji..

Z jednej strony żałuje ze otworzyłem jej pemietnik a z drugiej ciesze się bo wiem na czym stoje, wiem w których sytuacjach mnie okłamała ;/

Chciałbym znac wasze zdanie na temat tego co opisałem wyżej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-10, 11:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
Widze tylko jedno wyjście...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-10, 19:52 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-23, 21:06
Posty:28
Wyobraź sobie jakby to wyglądało gdybyś:

a) porozmawiał z nią
b) nie mówił jej o niczym

jest jeszcze jedno wyjście, ale to raczej byłaby naprawdę ostateczność... Dalsze czytanie pamiętnika. Ale raczej nie polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-10, 22:43 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:11
Posty:34
No to chyba dalej z nią nie pociągniesz,ta jej tajemnica będzie tkwiła w tobie jak drzazga
i nie będzie miało znaczenia czy porozmawiasz z nią czy nie

Może tak miało być ,że ten pamiętnik wpadł ci w ręce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-11, 14:57 
Z jednej strony to troszkę nie fair, że przeczytałeś ten pamiętnik, ale przynajmniej wiesz na czym stoisz i to jest najważniejsze (przynajmniej dla mnie). Każdy czuje inaczej i myśli inaczej, ale nie można kochać dwóch osób jednocześnie ;/ . Ja zgadzam się z Xerospectem, bo raczej nie umiałbym żyć z tym, że moja partnerka myśli o kimś jeszcze. Nie przekreślam Was, może warto porozmawiać. Ja osobiście jestem bardzo zazdrosnym typem i postawiłbym warunek; albo zapomni o tamtym koledze i zostanie ze mną, albo the end, niestety... Nie chcę nikogo urazić, ale może ktoś z żeńskiego grona forum napisze, co ta sytuacja oznacza wg. kobiecego rozumowania. Trzymaj się!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-11, 18:26 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Rzuć ją w chol**ę, bo dziewczyna się Toba bawi. Gdyby Kochała to by nie zdradzała proste. A z tego co piszesz Wasz związek opiera się na wiecznych kłamstwach, świństwach i zdradzie. Nie wiem nad czym się jeszcze zastanawiasz, ja już dawno bym Panią pożegnała.
Jest żałosna.


Ostatnio edytowano 2009-10-24, 18:20 przez ema, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-12, 19:19 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-03, 15:45
Posty:83
Lokalizacja: Grd
wiesz... ja juz bym wolała zostać poprostu raz zdradzona niz przez 2 lata okłamywana... nie wiem ile ta laska ma lat ale jest zajebscie niedojrzała..... njie rozumie co to znaczy kogos kochać... nie rozumie życia... powinna być sama bez ciebie... bez tego kochającego faceta ktory ja zawsze wspierał.... powinna poczuć jak bardzo cie zraniła....
wioerze ze ułozysz sobie życie z kims innym... z kims kto cie pokocha... ona cie nie kochała... tak sie nie rtobi jak sie kocha.. i nie miej do siebie pretensji ze przeczytałes ten pamietnik... trzymaj sie! jak chcesz pogadać to pisz na gadu....

_________________
Uśmiech To Krzywizna Która Prostuje Wszystko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-13, 11:24 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
nie przeklinamy...

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-13, 14:18 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-03, 15:45
Posty:83
Lokalizacja: Grd
Przepraszam...

_________________
Uśmiech To Krzywizna Która Prostuje Wszystko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-24, 18:20 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
ja tez przepraszam... :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO