dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

ROZWÓD - TO NIE TAKIE PROSTE
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-29, 21:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-07-29, 20:42
Posty:1
Witam jestem tu nowa i chcialam z kims pogadac kto mnie nie zna, nie rozniesie plotek itd.
Chcialabym jakis dorad co zrobic, jak cos zmienic,???
czesc.
Jestem mama - mam 2 dzieci i mega problemy. Od dwuch lat sie wszystko sypie , Chodzilismy ze soba 5 lat potem byl slub cywilny, dziecko, koscielny, dziecko.
koscielny - namawiany bo tak trzeba , bo to nie wypada, bo co ludzie powiedza-słyszalam od rodzicow,my chcielismy koscielny jak dzieci beda wieksze zeby nam daly obraczki itd poza tym cos mnie troszke wstrzymywalo bo cywilny pojde po rozwod i juz a koscielny to nie takie hop siup.
Nasz zwiazek jest bardzo dziwny - nie wiem czy kocham czy nie kocham meza = kiedy jest zle, dziwnie brzmi ale jak jest dobrze to jestesmy rodzinka na 100% taka kochajaca zgrana, jak z filmow gdzie rodzice i dzieci sa bardzo szczesliwe, zdjecia, kamera uwiecznianie szczesliwych chwil,pomoc, troska wszystko jest super ,wspolna zabawa, wyjazdy, szalenstwa = wtedy mysle sobie ulozy sie nam bo sie kochamy potrzebujemy...Kiedy ze soba chodzilismy to sie klucilismy zrywalismy ale zawsze wracalismy do siebie - nie umielismy bez siebie zyc. Gdy maz gdzies wyjezdzal - bo mial taka prace gdzie byl tylko w weekendy to godzinmami gadalismy przez tel i tesknilismy a jak juz byl to sie klucilismy....Ogolnie ludzie sasiedzi zazdroszcza ze jestesmy tak cudna rodzinka .Zawsze jak gdzies wychodzimy to stajemy sie tacy bliscy = pokazowka rodzinna maz troskliwy za raczke , obejmie itd...
Jak jest zle to moglibysmy sie wyzabijac i wtedy mysle po co sie z nim zeniłam. I niestety coraz czesciej jest zle - 2 tygodnie mijania sie unikania, 3 dni milosci i tak na okragło, rozmowa taka ktora musi sie odbyc, zaplac to, stalo sie to koniec.
W łozku od 2 lat tak sobie , bardzo rzadko raz na miesiac czasem raz na 2-3 msc zdarzy sie tydzien w ktorym kochamy sie ze 3 razy ...
Od 2 lat czesciej mysle o odejsciu niz o tym zeby znim byc, i co jest smieszne moj maz ogolnie jest dobry , nie pije, nie bije mnie ( co zdarzylo sie kiedys 4 razy raz bardzo powaznie za narzyczenstwa), nie znika na noce, nie szlaja sie z kumplami, na mecze do baru czyv cos, jak ma czas zajmuje sie dziecmi .

jest wielkie ALE - konczy mnie psychicznie, dreczy, dobija, ciagle sie kłucimy, jest wolgarny i to mnie dobija - uspal dzieci pytam co zjadły na kolacje - nic im nie dalem - aha to nie musza jest tak?? usłyszalam oddup...sie ode mnie, mowimy o czyms słysze spier... pytam o cos a co cie to obchodzi, co Ci do tego , kiedys mnie bardzo przezywał teraz tego nie robi ale zastapil to innymi slowami rownie bolacymi jak wlasnie spier, zdu... itd.

Nie wiem co robie zle sprzatam,gotuje,piore,- probuje dbac o dom co czasem wychodzi a czasem jest bałagan straszny... wychowuje dzieci - w tym wiem ze jestem dobra! nie wychodze z domu dalej niz do sklepu, nie mam kolezanek, nie chodze na imprezy, nie wydaje kasy,nie kupuje ciuchow chodze w tym co mam od 3 lat i zyje wiec co robie zle ze tak mnie traktuje??? - jak sie ozenilismy jakos kontakty ze znajomymi zaczely sie urywac najpierw dlatego ze cieszylismy sie soba - lubilismy z soba spedzac czas z nasza 3 potem 4 !! kontakty ze znajomymi zaczely sie urywac gdyz moj maz lubi byc zgryzliwy , siostry i bracia przestali mnie odwiedzac bo moj maz nie jest goscinny,gdy ktos przyjdzie do nas z mojej strony jego to wali ale gdy ktos z jego mam byc w skowronkach , kawcia, cisteczko i usmiech od ucha do ucha...

chyba umialabym odejsc bo co mi z tego ze rycze w poduche non stop!!!!!
Co mi z tego ze czuje sie jak smiec???
Ale sie boje,boje sie samotnosci bo gdzie ja teraz wyjde gdy zdziczalam nie wiem jak teraz sie imprezuje, nie umiem zawierac znajomosci - oduczylam sie, jestem zniszczona cala w rozstepach po dzieciach, zostal mi brzuch taki flaczek i kto mnie bedzie chcial??? Nie umiem sie teraz ubrac bo mam kompleksy zawsze wazylam 55kg teraz 70 i we wszystkim zle sie czuje . Gdzie pojde jak mam 2 dzieci - zostane z nimi sama - a wiem ze jak bede chciala odejsc to bedzie problem o dzieci bo maz jest msciwy - a kocham je najbardziej na swiecie i nikomu nie oddam. Zrobie dzieciom gehenne niepelnej rodziny = odbiore im tate??? nigdy tak nie chcialam
moje marzenia pelnej rodziny z duza ilosci dzieci , szczesliwych dzieci...
JEST JEDNA NAJWIEKSZA PRZESZKODA - WSZYSTKIE KREDYTY SA NA MNIE = W SUMIE RATY WYNOSZA 1600ZŁ nie popradze sobie z taka suma sama a moj maz jak odejde wypnie sie na mnie przypuszczalnie....wiec moge odejsc za 4 lata po splacie kredytow...Albo byc nieszczesliwa i udawac szczesliwa dla dobra dzieci - tylko dzieci sa madre i wkoncu beda wiedziec ze jest nie ok!!!
Gdy moj maz mial złamane palce u obu rak usługiwalam mu, nosilam do lozka karmilam = chodzilam jak motorek przez 5 msc ... teraz jestem ja chora ( wstawalam do wc i tylko tyle przez 4 tygodnie) opiekowala sie mna i dziecmi moja mama = moj maz akurat byl obrazony i nic mi nie pomogl jedynie raz sie podniesc...
w domu mi nie pomoze bo powiedzial ze pier...li bo to dom moich rodzicow nie nasz...
rozmawialam a raczej probowalam rozmawiac o jakis zmianach o poprawie ale na marne bo on nie widzi problemu jak bedzie wiecej kasy to bedzie dobrze podobno...
Dzis mowilismy o rozwodzioe , ze chyba nie ma innego wyjscia ... On sie nie zmieni nie bedzie mi pomagał, np kosic trawe wokol domu, przybic listewke , napawic klamke = wszystko to musze sama robic jesli cos chce miec...Doi tego te wulgarne odzywki...

moze ktos cos doradzi madrego, pomoze??

_________________
MAMULKA


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-01, 22:28 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Droga Mamulko..
PO pierwsze moje pytanie brzmi... gdzie tkwi Wasz błąd ze stało sie tak ze doprowadziliscie do tego ze wasza miłosc zamieniła sie w zwykłe lubienie a czasem nawet nienawiśc,,,'Mysle ze musiscie zrobic jakis rozrachunek co było przyczyną zmian w Waszym małżeństwie... A szczególnie TY ...
Moze Twój mąż pomimo iz jest taki dobry - nie wychodzi nigdzie itd - teskni czasem za kumplami tak jak i Ty za tym zeby miec z kim sie postkac zeby miec jakąś kolezanke od serca?

Moze spróbujcie zrobic sobie troche luzu - Niech Twój mąż wyluzuje sie czasem z kumplami... niech nerwy i wkurzenie wyładuje na piwie z nimi..
A Ty odnów stare kontakty... zyjemy w dobie internetu - masz jak to zrobic...

Nie wiem czy to pomoze ale moze warto spróbowac czego czego nie próbowaliscie ?

A moze skocz do fryzjera? Do kosmetyczki ? Poczujesz sie lepiej... !

Zadbaj o siebie kobieto! faceci nienawidzą gdy kobieta przestaje o siebie dbać!
Zacznij chodzic z dzieci regularnie na spacery - troche ruchu nie zaszkodi a pomoze Tobie ! :)

Po za tym...Moze spróbuj zmienic coś w łózku... Wykaż inicjatywe! .. Faceci to uwielbiaja...


Pozdrawiam i zycze powodzenia :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-05, 09:51 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
A może zrozum ,że okres zauroczenia chemicznego partnerem masz już za sobą .A WIELKIE ROMANTYCZNE ZWIĄZKI pełne uniesień i pozbawione szarej rzeczywistości ,zdarzają się jedynie na kartach tanich romansideł

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-05, 10:05 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Żal jak sie to czyta...

Co do kredytow- jesli nie mieliscie rozdzielnosci majatkowej, to kredyty macie wspolne mimo, ze jak twierdzisz sa na Ciebie... Maż odpowiada w 50%, to jest wlasnie wspolnota majatkowa. Odpowiedzialnosc solidarna.

Żal mi dzieci w tym Waszym zwiazku- mam nadzieje, ze one nie sluchaja tych bluzgow i przeklenstw, ktorymi sie wymieniacie z mezem. Mysle, ze powinnas sie zglosic do osrodka pomocy rodzinie w Twoim miescie/ gminie. Tam sa psychologowie, podpowiedza jak sprawe rozwiazac, pomoga w negocjacjach z mezem.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO