dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

RZPACZLIWIE POTRZEBUJE DOBREJ RADY
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-04-16, 16:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-01-05, 15:51
Posty:1
Witam wszystkich od dłuższego czasu przeszukuję Internet w poszukiwaniu źródła dodatkowego dochodu do nie dawna nie natknęłam się na ciekawe propozycje, ale na szczęście zyskałam 100 zł dzięki informacji o konkursie w alior banku, dlatego kiedy znalazła wydawałoby się ciekawe propozycje przeczytałam dokładnie regulaminy współpracy wydaje mi się, że warto wejść w te programy bardzo proszę was o rozsądne komentarze czy waszym zdaniem będę mogła na tym zarobić
linki mam w stopce nie lubię łamać regulaminów;)

_________________
http://konkurs100.pl/?t=29738478


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-30, 14:36 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Ja sie na kilku portalach obiecujacych w sumie niewielkie kwoty przejechalam, pomimo, ze obiecywaly zyski, trzeba sprawdzic w praktyce, ja ba temat tej strony nic nie wiem :>

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-30, 15:27 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-12, 16:05
Posty:108
Lokalizacja: Warszawa
z tego co pamiętam to trzeba tam później jakiego sms-a wysłać czy coś ? Ja jakoś nie wierzę w jakieś duże zyski (właściwie w małe też nie bardzo)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-30, 20:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-30, 14:48
Posty:12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Moim zdaniem to to jest po prostu wymuszanie pieniędzy bo jak wcześniej pisano trzeba wysyłać sms-y . Wydaje mi się , że można więcej stracić niż zarobić na takim czymś .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-05, 20:47 
mam problem allegro przyslalo mi rachunek ostry za wstawienie auta..... :-x


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-25, 09:49 
mam problem wpadłam w pętle kredytów kiedy pracowałam to je spłacałam ale obecnie nie płace już nasłano komorników jak z tego wybrnąc potrzebuje dobrego doracce jak przedłużyc okres spłat nie chce by mi zabrano dom


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-25, 12:57 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
haniu, weź kredyt konsolidacyjny z dluzszym okresem splaty :) moja kolezanka chodzila po roznych bankach i przegladala ich oferty, rozmawiala z ich doradcami finansowymi, i ogolnie najlepiej wypadal eurobank :) idz i popytaj :)

co do doradcow finansowych, za free udziela Ci konsultacji Ci z efectu ale to amatorka nic nie warta nastawiona na wcisniecie ich opcji :) raczej bym Ci ich odradzala. :)

nie mniej, bez pracy ciezko Ci bedzie splacic jaki kolwiek kredyt a co najwazniejsze, wziasc konsolidacyjny, wiec moim zdaniem powinnas sie nad czyms rozejrzec, wiem, ze nie jest latwo ale da rade ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-28, 07:27 
dziękuje za podpowiedz ale już byłam w kilku bankach i odmówili mi kredytu może trafiłam na nie te banki powiedzieli że góra mi odmawia gdyżjestem za dużo zadłużona iże kiedyś zalegałam z spłatą


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-27, 17:31 
nie chce m sie życ nie mam sił już dłużej z tym wszystkim sie zmagac niby mam dużom rodzine ale tak naorawde jastem sama dzieci ciagle myślą że życie kręci sie wokół nich nie doszczegają moich potrzeb i problemów nie mam pinieniedzy na życie cięszko mi nie mam za co kupic lekarstw bo choruje na SM i jest mi cięszko pomużcie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: RZPACZLIWIE POTRZEBUJE DOBREJ RADY
PostNapisane: 2013-02-19, 16:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-19, 16:17
Posty:15
a ile masz tego zadluzenia?

_________________
Najlepsze
kredyty przez internet bez zaświadczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO