dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-28, 22:59 
no to Adi tylko pozazdroscic,jakbym miala twarz gwiazdy filmowej to nie zakladalabym tego tematu i myslala tak jak Ty. Niestety w tych czasach zbyt wiele ludzi zwraca uwage na wyglad, wiadomo trzeba o siebie dbac ale z nieatrakcyjnej osoby i tak nie zrobi sie gwiazdy a to przeciez nie jej wina... swiat bywa okrutny

[ Dodano: 2008-03-28, 22:04 ]
bardzo czesto owa presja przyczynia sie do zanizenia naszej samooceny...i intensywniejszej samokrytyki :-/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 15:15 
ja nie mam za dużej własnej samooceny więc nie wiem jak ją podnieść. Ale staram się wszystko zaakceptować i jeśli "tak ma być to niech tak będzie". Staram się (choć to bardzo trudne) coraz mniej narzekać - a to na mała pensję czy mi się nie chce iśc do roboty itp.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 15:18 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-29, 13:47
Posty:111
Lokalizacja: Bydgoszcz. ;]
bloodysandy napisał(a):
Jakie macie swoje sposoby na podniesienie sobie samooceny?

Może zmienić swój image.?
Zapisać sie na jakieś zajęcia sportowe.. zadbać o sylwetkę swojego ciała etc. :)
Choć najlepiej zaakceptować sie ..bo każdy jest wyjątkowy.. i iny niż reszta. ;]

_________________
Nie jestem miła. :ohno:

[center]04.marzec.2008r.^

<M...> :*
[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO