dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Samotność
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-12-25, 15:36 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
tomie 34 - z kobietą najlepiej rozmawiać szczerze i zawsze,bez względu na porę.Lepiej jest żyć bez niedomówień,tylko zgodnie ze swoim sumieniem.Wtedy związek jest mniej więcej trwały,bo oprócz szczerości jest jeszcze wierność,lojalność,uczciwość.Ale poza tym zawsze i wciąż możemy sobie szczerze /tylko/ pogawędzić.Pozdrowionka!. Miłych,zdrowych i szczęśliwych Świąt.Narka!.Pa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samotność
PostNapisane: 2011-12-28, 23:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-18, 20:54
Posty:20
Ciekawska -dzięki za życzenia . Szczęśliwego Nowego Roku .Trzymaj się PA.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samotność
PostNapisane: 2012-01-20, 11:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Tom - witam w Nowym 2012 Roku. Mam nadzieję,że u Ciebie wszystko jest okey,z dziewczyną wszystko też się ułożyło po Twojej myśli / oby/. Pewnie Sylwester wszystkie Twoje problemy rozwiązał, jeśli jednak nie, nie martw się będzie lepiej. Ważne jest,że jesteś zdrowy, a kłopoty i zmartwienia miewa prawie każdy.I wcześniej czy później dają sie rozwiązać. Pozdrawiam. Pa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samotność
PostNapisane: 2012-01-27, 10:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-25, 11:09
Posty:7
to bardzo smutne że ludzie muszą szukać kogoś z kim mogliby pogadać przez interent że przez tyle lat jak są na ziemi nie zawiązali żadnych relacji z ludzmi w realu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samotność
PostNapisane: 2012-01-31, 11:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Tak ,to prawda, to jest smutne,kiedy człowiek jest samotny,chociaż wśród ludzi,a nie ma nic gorszego od tej samotności.Ktoś jest np.z wyboru taki,bo chce być sam,nie lubi towarzystwa,ale kiedy ta samotnośc zaczyna już bardzo dokuczać,wówczas nie możemy nawiązać żadnego z nikim kontaktu, czujemy się podle ,różne myśli wtedy krążą po głowie,nie zawsze mądre,wychodzi do ludzi,ale wszyscy się od tej osoby odwracają,bo uważają go wówczas za dziwaka.Znam takie przypadki, czasami kończą się dramatem,tragicznie,ale czasem po rozum do głowy przychodzi się zbyt późno i jeśli nic złego się nie stanie wcześniej,samotni i nieszczęśliwi jesteśmy w dalszym ciągu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samotność
PostNapisane: 2012-02-08, 12:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-18, 20:54
Posty:20
Justus wszystko jest dokładnie tak jak napisałeś .Tylko co dalej ??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samotność
PostNapisane: 2017-11-02, 22:53 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-24, 01:54
Posty:8
Ja zawsze byłem sam pośród ludzi. Jakoś nigdzie nie pasuję. Nie wiem już co robić. Nie jestem dziwny, ani straszny. Po prostu nie umiem w ludzi. Ni potrafię zabłysnąć w towarzystwie, utrzymywać znajomości, nawet kogoś nowego zaczepić.

_________________
Nie kop się po tyłkach z jeżozwierzem.

Terry Pratchett


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samotność
PostNapisane: 2018-09-14, 10:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-09-14, 09:44
Posty:5
To bywa trudne, jeszcze inna kwestia to http://www.ponadczasowe.eu/pochowek-zmarlych/, trzeba być silnym psychicznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samotność
PostNapisane: 2018-09-14, 19:56 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Witam, ja jestem sama, z samotnością to nie ma nic wspólnego. Lubię towarzystwo, dobrze się w nim czuję a ono ze mną, ale nie mam drugiej połówki, ciężko mi z tego powodu. Prawda że jestem silna psychicznie zawsze musiałam być, właśnie M U SI A Ł A M. Chcę mieć kogoś na dobre ,bo zła nie przewiduję już:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samotność
PostNapisane: 2018-09-18, 20:40 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
oj naprawdę kiepsko tu jest, nie ma żadnego pocieszyciela czy coś :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO