dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

stracone zaufanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-17, 12:29 
Jakiś rok temu mój facet całkowicie zawiódł moje zaufanie. Teraz jesteśmy na etapie jego odbudowania ale znowu mam podejrzenia. Te same przesłanki co kiedyś ale on twierdzi, że nic takiego nie ma miejsca. Co robić? ;/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: stracone zaufanie
PostNapisane: 2017-07-17, 12:43 
Są dwie możliwości. Albo się mylisz albo się nie zmienił i trzeba to zakończyć raz na zawsze. Jeżeli męczą cię podejrzenia i nie chcesz pytać wprost postaw na prywatnego detektywa. U nas we Wrocławiu jest taki detektyw bardzo popularny od rozwiązywania podobnych przypadków a nazywa się Skrzypek. Może warto spróbować :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: stracone zaufanie
PostNapisane: 2017-07-25, 12:00 
Detektyw Skrzypek? mówisz może o http://www.detektyw-skrzypek.pl/ ?? Jeśli tak to zgadzam się w 100%. Pani Skrzypek pomogła mojej przyjaciółce zakończyć bardzo toksyczny związek dostarczając jej dowody na zdradę. Uratowała ją przed zmarnowanym życiem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: stracone zaufanie
PostNapisane: 2017-07-31, 14:36 
Dokładnie o tej pani mówię :) Jest najskuteczniejszym detektywem jeżeli chodzi o takie sprawy a o jej skuteczności świadczy chociażby fakt, że "ugotowała" dowodowo policjanta i kilku adwokatów :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: stracone zaufanie
PostNapisane: 2017-08-03, 22:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-11-25, 19:43
Posty:16
Może powinnas pomyśleć o aplikacji SpyEcler? Moja siostra w ten sposób kontrolowała swojego męża, gdy podejrzewałą go o zdradę. Kontrola telefonu, czy pozycji gps, da Ci pewność, że Twój partner jest wobec Ciebie szczery, lub wręcz przeciwnie. Będziesz wiedziała, czy faktycznie jest w pracy, gdy tak twierdzi. Odbudowanie zaufania nie jest proste, ale mam nadzieję, że Twoje podejrzenia okażą się bezpodstawne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO