dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-06-28, 16:56 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
ema napisał(a):
Oj sory, nawyk starej alkoholiczki ;)


Ema alkocholiczka?? :shock:

ema napisał(a):
tylko ta senność jest trochę niepokojąca.


Znaczy się idę spać po 2 w nocy wstaje o 7 idę biegać. POtem siadam na kompa. A potem idę na polko lub na mecz. I potem znowu komp. I idę się kąpac. I znowu komp. I potem słucham muzy. i Idę spac ;-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 17:00 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Adek napisał(a):
Ema alkocholiczka?? :shock:

Żart ;)

Adek napisał(a):
Znaczy się idę spać po 2 w nocy wstaje o 7 idę biegać. POtem siadam na kompa. A potem idę na polko lub na mecz. I potem znowu komp. I idę się kąpac. I znowu komp. I potem słucham muzy. i Idę spac ;-D


No to i nie dziwne, że Ci się spać chce ;P Ja w Twoim wieku <zawsze chciałam to powiedzieć :D Tylko że jeszcze nie wyhodowałam sobie dzieci ;P > to kładłam się koło 10, wstawałam o 7 i zawsze byłam niewyspana ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-17, 20:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Generalnie ludziom mającym skłonności do tycia, albo po prostu tym co chcą być chudsi, a nie grubsi mówi się, że żeby schudli to muszą wystrzegać się dań wysoko kalorycznych, pustych kalorii, nieregularności w jedzeniu, podjadania, itd. Wysuwa się błedny wniosek, że jak ktoś chce przybrać na wadze, to powinien robić dokładnie odwrotnie, czyli jeźć masę hamburgerów, pić colę, jeść lody, jest bardzo późno, itd. Nic bardziej mylnego, bo to działałoby na tych co mają zwykłą, albo słabą przemianę materii.

Sam podczas dojrzewania miałem problem z tym, że byłem chudy. Jakoś z tego wyrosłem, bo po prostu z wiekiem nabiera się ciała, ale też i walczyłem z tym. Polecam strony z jedzeniem dla kulturystów, oraz opis konkretnych posiłków. Posiłki te muszą być regularne i zróznicowane - nie trzeba się ich trzymać bardzo ściśle, jeżeli ktoś chce mieć po prostu więcej tłuszczu na ciele.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 22:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-05-04, 18:05
Posty:3
ema napisał(a):
Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia, a dodatkowo masz dobrą przemianę materii to nic dziwnego ;)
A odczuwasz jakieś niepokojące objawy? (zmęczenie, senność, bóle głowy?) Bo jak nie to chyba nie ma się czym przejmować
A po za tym z tego co wiem to właśnie w okresie dorastania faceci chudną a dziewczyny nabierają ciała w odpowiednich miejscach ;)


ile wzrostu masz dzisiaj i ile wazysz?

[ Dodano: 2007-08-09, 22:41 ]
no wiesz, tylko tak pytam.

_________________
einer dieser meinungsforscher wollte mich testen. ich genoss seine leber mit ein paar fava-bohnen, dazu einen ausgezeichneten chianti.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 23:32 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Uprzejmie informuję iż Adek jest aktualnie nad morzem, czyli ok. 700km od miejsca zamieszkania i nie posiada tam internetu. Sam nie wie kiedy wraca.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-15, 14:28 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Idz na siłownie wez troszkę koksu a przytyjesz i nabierzesz pewnosci siebie !

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 17:22 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
mgr_Kaszaczek napisał(a):
Idz na siłownie wez troszkę koksu a przytyjesz i nabierzesz pewnosci siebie !

Chłopak w wieku 13 lat nie będzie przecie koksu brał :-/

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 00:30 
Ech, ja mam podobny problem, uważam, że za mało ważę, BMI mam ledwo prawidłowe a i czasem spadam poniżej. Sam jestem dości aktywny, ale jeśli waga mi się chwieje 5kg w ciągu tygodnia to jest coś naprawdę dziwnego. Byłem z tym u lekarza i mi polecił dietę śródziemnomorską, spaghetti, pizza... Ogólnie suto. Zacząłem niedawno, więc będę czekał, jeśli ktoś będzie zainteresowany tym to dam znaci...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 23:01 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
ja bym się tak strasznie tym nie przejmował, bo to normalne w wieku dojrzewania, z czasem ci się i waga i wzrost unormuje.

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 23:13 
Wiesz jak jednego dnia ważę 65 a następnego 60 (ważyłem się w ośrodku zdrowia) to jest się, czym przejmować, zwłaszcza, że lekaż powiedział, że to nie jest prawidłowe i dlatego dostałem zalecenia...
Więc według mnie jest się czym przejmować


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO