dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

zakochana w ... NIEJ...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-12-05, 21:47 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-12-05, 17:02
Posty:2
mam dosc dziwny problem, nie potrafie sobie z nim poradzic. Od kilku lat uczeszczam na dodatkowe zajecia sportowe. Tam wlasnie poznalam 2 lata temu kolezanke. Jest ode mnie mlodsza 4 lata... od kilku miesiecy zaczelam z nia czesciej pisac na gadu, rozmawiac na zajeciach, spotykac sie czasami na miescie, itp. I... tak niefortunnie sie stalo, ze zaczelam do niej cos czuc. Z czasem to uczucie sie poglebia... Ona ma chlopaka. Zawsze rozmawialysmy ze soba szczerze, a od czasu kiedy poglebialysmy nasza znajomosc wie o mnie praktycznie wszystko. Takze o tym jej powiedzialam... stwierdzila ze jest jej przykro, ze postawilam ja w dziwnej sytuacji (bo tak jest), ale cieszy sie, ze o tym wie. Ja teraz mieszkam w innym miescie niz ona, nie mamy okazji zeby sie za czesto spotykac. Strasznie za nia tesknie, najnormalniej w swiecie... KOCHAM... ale nie wyobrazam sobie, ze mialabym byc kiedykolwiek z dziewczyna, to jest jakos wbrew mnie. Zawsze ogladam sie za facetami, a tu nagle ONA... kompletnie nie wiem co mam zrobic poradzcie cos...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-06, 00:20 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
miałam identycznie.
jeśli ona jest hetero - to olej.
ponoć 98% kobiet to bi, tylko, że część albo o tym nie wie albo nie dopuszcza do siebie takiej myśli.
Ty najwyraźniej jesteś bi. Jak ja ;)
tyle, że jeśli ona nie mogłaby pokochać kobiety.. to Ty też zapomnij, inaczej będzie to dla Ciebie droga przez mękę.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-06, 10:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-12-05, 17:02
Posty:2
ciezko jest wybic ja sobie z glowy... zreszta ja sama nie wyobrazam sobie bycia z nia, czy z jakakolwiek dziewczyna. Mimo wszystko mam ja gleboko w serduchu i nie moge przestac o niej myslec... wydaje mi sie, ze ja kocham...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO