dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-11-05, 12:41 
2746861

łap :) ale teraz ide myć kudełki ;) wiec pewnie mnie nie ebdzie :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-05, 12:44 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Noi nie zlapalem ;/ upadl na ziemie i troche sie uszczerbil, ale dziala ;] :D spoko spoko :D

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-05, 13:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
alinQa napisał(a):
k, k :D szorstkie moze i tez :D ale napewno nie na przytulanie sie swoim policzkiem do takiego 3 dniowego zarostu na twarzy :P dobrze, ze sie z tego wyzowliłam :)



Facet z 3 dniowym zarostem na twarzy jest nieogolony i po prostu niechlujny, bo nie chce mu sie golic i z takim ja nie zadaje sie, bo faktycznie kluje i drapie.
Natomiast facet z meskim zarostem na twarzy, ktory wzbudza moje pozadanie, to facet, ktory go specjalnie pielegnuje i dba o niego, zeby byl twarzowy.

Tych dwoch facetow mozna porownac do dwoch dziewczyn, z ktorych jedna ma dlugie wlosy, bo nie chce jej sie isc do fryzjera w celu wymodelowania twarzowej fryzurki, wiec wiaze te wlosy w kitke, zeby miec spokoj.
A druga ma wlosy dlugie, zeby bardziej podobac sie facetom, wiec dba o nie, sa blyszczace, krecone, rozpuszczone, ufarbowane na modny kolor lub z balejagem i nie ma faceta, ktory nie marzylby o tym, zeby w nich zatopic swoje pozadliwe dlonie. :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-05, 13:27 
mi tam zawsze faceci mowili, ze długie i naturalnego koloru sa najfajniejsze :)))


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 00:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
jak chcesz im wierzyć, to Twoja sprawa, tylko potem nie narzekaj, że jesteœ sama :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 08:31 
hehehe :D chce im wierzyc :) poza tym ja chodze do fryzjera i dbam o wlosy i nie mam naturalnego koloru :P
zreszta jedno moje słowo i nie jestem sama, och ja fajna .


poza tym nie wiem z jakimi Ty sie emzczyznami zadajesz, jeśli dla nich jest to kryterium do oceny dziewczyny jako ewentualnej przyszlej. ;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 09:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Piłas coœ?
Bo czytasz to, czego ja nigdzie nie napisałam.
Uważaj, bo zaraz białe myszki zobaczysz. :-D

Widzisz, z facetami, to tak jest, że każdy z nich deklaruje się, jako miłoœnik rozumu a nie pieknoœci ...
a to, że zobaczyć ich mozna tylko w towarzystwie pieknych kobiet okazuje się przypadkiem. I te brzydkie starymi pannami też zostajš tylko przez przypadek.

Facet może mówić, co chce, ja wiem jedno, kazdy facet, to wzrokowiec, więc wykluczone jest, żeby wyglšd był mu obojętny.
W sumie dla nas to bardzo dobrze, bo łatwiej zadbac o swój wyglšd na miare takiego, jaki facetom podoba się, niż o intelekt :-D .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 11:47 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
hehe, takiego offa to juz dawno nie bylo, jestescie lepsze ode mnie i Natty:D
Ja swoja brode od ponad dwoch lat, z malymi przerwami, ale ciagle mam:))
Chciaz byly przypadki ze dziewczyna musiala wlosyz ust wyjmowac:P
Poza tym posiadacze brody musza sobie wyrobic odruch przegladzenia brody po jakimkolwiek jedzeniu poniewaz zdarzaja sie przypadki pozostawania resztek jedzenia na brodzie:))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 13:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2006-11-03, 13:53
Posty:112
Wow! Fajny wniosek mozna z Twojego posta wysnuć ... zostały Ci w brodzie resztki jedzenia, a że dziewczyna była głodna, więc je sobie zšbkami wycišgała i stšd te włosy w jej ustach :-D a ponieważ dla Ciebie było to troche bolesne, znaczy to wyrywanie zšbkami włosów z Twojej brody, wiec teraz dbasz juz o to, żeby sytuacja nigdy nie powtórzyła się i sam oczyszczasz swoja cudowna bródkę z resztek jedzenia :-D .

A jeżeli moje opowiadanko podoba Ci się, to w nagrodę poprosze o fotke tej cudownej bródki :-D
oczywiœcie z resztš Twojej postaci :-D .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-11-08, 14:02 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
hehe, niemoralna propozycja...:P
Wejdz do albumu i na mister i miss modow-tam sa fotki, moje, g7odnego i Pawla, bo dziewczyny sobie jajo z nas zrobily!!!:))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO