dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

co sie daje na takie okazje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-03-31, 09:11 
Witajcie, zostałam mamą chrzestną i u Dominikanów w Krakowie za 1,5 tygodnia będzie chrzest. Chcę kupić coś wyjątkowego dla Jasia i coś, co będzie prawdziwą pamiątką na wiele lat. Jakie macie propozycje? Zabawki, ubranka? Sama nie wiem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co sie daje na takie okazje
PostNapisane: 2015-03-31, 13:10 
gratulacje, jeśli chodzi o prezenty to najlepiej kupić coś symbolicznego, mam na mysli coś, co zostanie na wiele lat jako pamiątka i będzie rzeczywiście o danym wydarzeniu, czyli chrzcie, przypominało. Jest taki sklep artess, to jest sklep internetowy, w ktorym można dostac prezenty na różne okazje, a do tego dołączyć jakąś swoją dedykacje lub zyczenia, poczytaj na stronie, to sie więcej dowiesz :-). jeszze raz gratulacje i powodzenia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co sie daje na takie okazje
PostNapisane: 2016-10-04, 17:15 
Może kupisz jakiś ładny album albo książkę i napiszesz dedykację? Moim zdaniem to dobry prezent na chrzest. Poszukaj czegoś na inbook.pl, tam mają bardzo fajny wybór no i jest dużo taniej niż w stacjonarnych ksiegarniach :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: co sie daje na takie okazje
PostNapisane: 2017-10-21, 17:17 
Coś na pamiątkę jak najbardziej, do tego faktycznie może ubranka. Zerknij na Psoty.com mają bardzo dobrej jakości rzeczy plus certyfikat więc na prezent idealny pomysł


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO