dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dobry optyk
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-10-01, 12:42 
Chciałem wymienić swoje oprawki na nowe, jestem już po badaniu, mam konkretne szkła do zrobienia i tak się zastanawiam, gdzie w Krakowie można się wybrać do jakiegoś sensownego optyka, gdzie będzie można trafić ładne oprawki w dobrej cenie a jednocześnie mieć pewność, że szkła też będą profesjonalnie wykonane. Jeśli macie swoje sprawdzone miejsca to dajcie namiary.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry optyk
PostNapisane: 2019-10-02, 11:50 
Z polecenia znajomych dostałem namiar na optyka Primus w Krakowie i zdecydowanie mogę polecić, świetna obsługa, nie musiałem sam wybierać konkretnych okularów, ale dostałem rzeczową profesjonalną poradę jakie okulary mogą być dla mnie najlepsze. Zobacz sobie na ich stronie https://optykprimus.business.site/ całą ofertę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry optyk
PostNapisane: 2020-07-20, 12:49 
Samodzielnego dobierania oprawek to absolutnie nie polecam, bo sobie zrobisz krzywdę wizerunkową. Inaczej trzeba dobierać okulary do kwadratowej, a inaczej do okrągłej głowy. Mam zaufanie do http://www.oko-design.com/, do ich szkła do oprawek sprawdzają się rewelacyjnie. Widzę super, powłoka ochronna i przeciwsłoneczna działa tak, jak mi obiecano, bez niespodzianek.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO