dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

fotowoltaika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-19, 14:57 
Panowie, co myślicie o fotowoltaice? wiem, ze z naszym rządem to nic nie wiadomo ale jeżli chodzi o sprzet? przymierzam się do zakupu z oze-shop paneli Aleo + niedużego Froniusa. Cena mi odpowiada a jakość to chyba górna półka?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: fotowoltaika
PostNapisane: 2017-04-21, 01:35 
jestem zwolennikiem pv jak najbardziej. sam też o tym myślę, ale chyba przesunę plany na przyszły rok. Słyszałem o tym sklepie oze-shop trochę. mówisz że mają Froniusy w dobrej cenie? to musze też się nimi zainteresować mocniej :) taki falowniczek bym właśnie widział u siebie. tylko jeszcze nie wiem jaką moc będziemy kłaść


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: fotowoltaika
PostNapisane: 2017-06-06, 18:52 
samodzielnie bym się za to nie brał.. przecież to trzeba mieć uprawnienia itd. Poza tym coś mi się wydaje że kupno samych komponentów nie wyjdzie was dużo taniej. Ja dostałem już kilka wycen na instalacje 7kW i póki co najkorzystniejsza jest oferta tej firmy http://pvprojekt.com/. I okazuje się, ze można nie drogo a profesjonalnie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: fotowoltaika
PostNapisane: 2019-10-03, 21:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-17, 16:07
Posty:28
Według mnie jest ona bardzo opłacalna. Fakt, to kosztowna inwestycja ale absolutnie zwraca się przez lata. Tak jak mówicie, ceny prądu z roku na rok rosną, więc warto posiadać rozwiązanie, które nas od tych zmian uniezależni. Ja swoje panele fotowoltaiczne zakupiłam w firmie http://soltechenergy.pl/ . Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Zapewniło mi ono indywidualny projekt oraz kompleksowe wykonanie instalacji. Poza tym posiadam 25 lat gwarancji na sprzęt, a firma zapewnia mi całoroczną opiekę nad instalacją.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotowoltaika
PostNapisane: 2020-05-08, 10:06 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2020-04-17, 13:58
Posty:4
Panele fotowoltaiczne Poznań to super sprawa. Pomagają w oszczędzaniu pieniędzy na nieustannie rosnących cenach za prąd. Samodzielnie produkujesz energię prosto z domu i o nic się nie martwisz :)

_________________
panele fotowoltaiczne poznań
https://elektrotomfotowoltaika.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotowoltaika
PostNapisane: 2021-04-26, 10:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 12:59
Posty:207
Witam, po wielu miesiącach przemyśleń podjęłam decyzję o zamontowaniu paneli fotowoltaicznych. Teraz szukam specjalistów, którzy zajmą się montażem. Znalazłam ofertę firmy SPR Polska, jednak jeszcze nigdy nie korzystałam z ich usług. Mogę Was prosić o opinię?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotowoltaika
PostNapisane: 2021-05-22, 19:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2021-05-22, 19:25
Posty:1
Doskonałe rozwiązanie, ja poświęciłem dużo czasu na wybór odpowiednich części. Z panelami nie było problemu. Więcej czasu poświęciłem na znalezienie odpowiedniego falownika i udało się wybrać FoxEss, świetny inwerter.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotowoltaika
PostNapisane: 2021-05-30, 17:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-27, 23:13
Posty:23
My korzystaliśmy z usług firmy PGM Fotowoltaika, polecam. Zrobili audyt fotowoltaiczny, na jego podstawie projekt instalacji. Fotowoltaika sprawdza się u nas super, nie płacimy za prąd wcale. Zdecydowanie polecam każdemu, u kogo rachunki są spore, zwłaszcza że niestety opłaty za prąd tylko rosną... Na obniżki się nie zanosi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: fotowoltaika
PostNapisane: 2021-06-03, 11:56 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 12:59
Posty:207
My z mężem zdecydowaliśmy się na fotowoltaikę i uważamy, że to była świetna decyzja. Korzystaliśmy z usług firmy SPR - pełen profesjonalizm i szybki montaż. Polecam każdemu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO