dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gdzie naprawić telewizor w Łodzi ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-10-21, 14:24 
Mam uszkodzony telewizor, potrzebuje na szybko kogoś kto będzie w stanie mi go naprawić. Szukam mechaników w Łodzi, albo w okolicy, mieszkam na granicy Łodzi i Zgierza więc ewentualnie mogę podjechać z telewizorem do naprawy, chyba że macie kogoś kto będzie w stanie przyjechać po taki telewizor.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie naprawić telewizor w Łodzi ?
PostNapisane: 2020-11-12, 14:28 
Ja kilka razy naprawiałem telewizor w serwisie Vitronic (tv-lcd-serwis.com.pl) i szczerze mówiąc mogę polecić. Bardzo dobrze sobie radzą, dodatkowo naprawa jest w ekspresowym tempie zrobiona więc akurat jak zależy Ci na czasie to wydaje mi się, że to będzie dobry wybór. Jak im powiesz, że zależy Ci na szybkiej naprawie to możesz liczyć na to, że wezmą to również pod uwagę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie naprawić telewizor w Łodzi ?
PostNapisane: 2022-06-17, 13:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-12, 23:42
Posty:25
Rozglądając się za wyborem dobrego i skutecznego telewizora do swojego salonu to tutaj zdecydowanie warto sprawdzić ofertę producenta Manta u których fajnych opcji zdecydowanie nie brakuje również jeśli chodzi o mniejsze modele na przykład Manta 24LHN79T klasa energetyczna A, rozdzielczość 1366 x 768 i typ ekranu DLED


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO