dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jaki hotel Pobierowo
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-01-23, 15:36 
Sporo znajomych chwali sobie pobyty w Pobierowie, podkreślają, że to super miejsce na wypoczynek i dawali mi jakieś propozycje noclegów. A może ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tą miejscowością i zechce się tutaj spostrzeżeniami podzielić?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki hotel Pobierowo
PostNapisane: 2020-01-24, 14:16 
Wydaje mi się, że w Pobierowie nie brakuje miejsc noclegowych. My z rodziną korzystamy z oferty http://gryfpobierowo.pl i jesteśmy kolejny rok zadowoleni. Jeździmy cała rodziną więc dla nas te liczne oferty dla dzieci sa faktycznie istotne, bo mamy pewność, że dzieci nie będą się nudzić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki hotel Pobierowo
PostNapisane: 2020-11-23, 11:06 
Z rodziną byliśmy w tym roku na Kaszubach i robiliśmy sobie wycieczki po Pojezierzu a nocowaliśmy w Hotelu Victoria - https://hotelvictoria.pl/. Ogólnie mamy pozytywne wrażenia, bo miejsce bardzo ładne, hotel przy zachowaniu najwyższych standardów wiec zdecydowanie takie miejsce, które będzie godne odwiedzania. Nie brakuje też atrakcji dla najmłodszych więc za to dla właścicieli tego hotelu również duży plus.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki hotel Pobierowo
PostNapisane: 2020-12-07, 13:41 
Miałem okazję wyjechać na wczasy last minute w poprzednim roku za pośrednictwem u Wakacyjna Papuga (wakacyjnapapuga.pl) i jeśli ktoś szuka wakacji all inclusive to myślę, że coś wybierze dla siebie. Ja byłem w Grecji i cena była rewelacyjna a wakacje na bardzo wysokim poziomie więc z mojej strony mogę tą ofertę polecić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki hotel Pobierowo
PostNapisane: 2022-03-08, 13:29 
Sporo jest tych ofert jeśli chodzi o wyjazdy z dziećmi, wydaje mi się, że dobrze wypada www.ohanatravel.pl jeśli chodzi o takie wyjazdy i ich organizację. Nie brakuje u nich ciekawych opcji szczególnie jeśli chodzi o takie wyjazdy z dala od miasta.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki hotel Pobierowo
PostNapisane: 2022-11-03, 12:27 
Niedaleko Krakowa jest fajne miejsce w miejscowości Dosłońce niedaleko Racławic - https://dosloncespa.pl/. Miejsce, gdzie jest opcja dla całej rodziny, ale też dobra opcja na weekend we dwoje, fajne Spa, dużym basen, sauny. Można pojeździć na rowerze i pospacerować po lesie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO