dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki wybrać laptop ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-01, 20:55 
Jeżeli nie znasz się na komputerach i nie wiesz jaki sprzęt kupić, to najlepiej jeśli udasz się po poradę do specjalistów. Zapytaj w Redicreo. Wiem, że tam zajmują sie takimi rzeczami. Jak przedstawisz im swoje oczekiwania wobec komputera i budżet jaki masz, to na pewno doradzą ci coś sensownego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-12-14, 11:08 
no generalnie też dobrze można sobie przyoszczędzić przy kupowaniu komputera jak się bez systemu wgranego kupi a system wgra osobno, w http://www.kluczsystem-sklep.pl/ spokojnie sobie można zamówić i antywirusy też tam mają więc nie można o tym zapomnieć


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2017-01-17, 11:27 
Ja kiedy stawałem przed wyborem laptopa wiedziałem mniej więcej czego potrzebuje i jaki mam na to budżet. Odezwałem się wtedy do serwisu redicreo, bo mam do nich zaufanie. Poskładali mi najlepszego laptopa w tej kwocie, która mogłem przeznaczyć. Następnym razem zrobiłbym tak samo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2017-03-30, 22:43 
Ja też myślę, że skoro nie znasz się na sprzęcie komputerowym, a potrzebny Ci dobry laptop, to lepiej skorzystać z pomocy. Zapytaj w serwisie redicreo, czy poskładają ci taki wypasiony komputer. A robią tam takie rzeczy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2017-04-04, 21:02 
ja też na twoim miejscu zapytałbym specjalisty, bo teraz jest tyle laptopów do wyboru, że można nie wiedzieć na noc się zdecydować. A jeszcze najlepiej, gdybys miał składanego laptopa. Odezwij się do redicreo, wiem że zajmują sie takimi rzeczami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2017-05-16, 10:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Na pewno warto patrzeć na laptopy Lenovo. Procesor i7 porządny GTX na pokładzie i będzie laptop śmigał jak trzeba


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2017-05-26, 16:35 
No tak, Lenovo to calkiem dobre laptopy, choć ja mam składanego. Wolałem takiego, niż kupować gotowca ze sklepu. Składali mi komputer w serwisie redicreo. Jestem zadowolony.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2017-06-08, 12:01 
Jak nie znasz się na sprzęcie komputerowym, to koniecznie odezwij się do serwisu redicreo. Na pewno pomogą ci w poskładaniu niezłego sprzętu. Ja potrzebowałem dobrego komputera do gier i zwróciłem się własnie do nich.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2017-07-31, 07:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Może ten http://allegro.pl/laptop-ultrabook-kruger-matz-explore-ssd-corem-i6801517975.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2018-01-15, 21:49 
A co byście doradzili jeżeli chodzi o laptop do gier? Jestem w stanie wyłożyć sporo, żeby potem każdy tytuł jaki sobie tylko nowy w konsoleigry.pl zamówię działał jednak bez zarzutu no ale nie wiem zupełnie na co postawić, bo opcji chwalonych w recenzjach jest teraz sporo


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO