dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kredyt frankowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-06-03, 13:23 
Czy możecie mi podpowiedzieć, co zrobić z kredytem frankowym na dzień dzisiejszy, bo obawiam się, że zdolność kredytowa pogarsza mi się właściwie z dnia na dzień, a przez wysoką inflację zaczynam się bać o utratę zatrudnienia, a już nie mówię o podwyżkach. Kontakt z prawnikiem, samodzielne negocjacje z bankiem, cokolwiek?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt frankowy
PostNapisane: 2022-06-10, 08:10 
Zleć wykrycie klauzul niedozwolonych w kancelarii Rafała Sangowskiego, bo akurat w tym się specjalizuje. Zostawiasz papiery na około tydzień, dwa i dostajesz wytyczne, co będzie dalej i czy można cokolwiek zrobić. Jeżeli nie to płacisz za analizę i po temacie. Najczęściej jednak u posiadaczy umów kredytowych we frankach występują jakieś zapisy abuzywne. Przecież sądy unieważniały już umowy kredytowe i nakazywały bankom zwrot nadpłaconych rat. To jest niepojęte, w jaki sposób oszukują klientów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt frankowy
PostNapisane: 2022-08-08, 12:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
Ja na Twoim miejscu skorzystałabym z pomocy Knacelarii JWC. Specjalizują się w tego typu sprawach i mają wiele wygranych na swoim koncie. Zawsze chętni do pomocy, korzystam z ich usług od lat i nigdy się nie zawiodłam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt frankowy
PostNapisane: 2022-08-22, 09:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-30, 15:24
Posty:39
Też uważam, że warto skonsultować się z Kancelarią JWC. Są naprawdę specjalistami w tej dziedzinie - pomogli mojemu tacie, kiedy miał taki problem. Można na nich liczyć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt frankowy
PostNapisane: 2024-01-12, 12:03 
Widziałam ostatnio na stronie Kancelarii Prawniczej Katowice (https://kancelariaprawniczakatowice.pl/kredyty-frankowe-kancelaria-prawnicza-katowice/), że zajmują się takimi sprawami. Można tam dzwonić całą dobę, więc myślę, że warto spróbować - 501 530 186.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt frankowy
PostNapisane: 2024-04-11, 12:55 
Kiedy potrzebujesz pomocy przy unieważnieniu umowy kredytowej i odzyskaniu nadpłaty, ważne jest, aby skorzystać z usług sprawdzonej kancelarii prawnej. Pani Mecenas Ewa Draga-Buchta ma szerokie doświadczenie w obsłudze spraw kredytowych i może zapewnić Ci profesjonalne wsparcie, zwłaszcza na terenie południa Polski. Skontaktujesz się z Mecenas pod numerem 501 530 186.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO