dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: meble
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-23, 15:19 
Prezentować jasne, że tak :) aranżacja w dzisiejszych czasach to ważna rzecz, tak, żeby się dobrze czuć w domu :) jak dla mnie to Agata ma najlepsze aranże :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble
PostNapisane: 2016-02-25, 16:35 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja salony agaty kojarzę z tego, że mają najceikawesze oferty cenowe na meble.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: meble
PostNapisane: 2016-04-07, 11:13 
ja zdecydowałam się zatrudnić firme która ma własnego projektanta czyli lamixmeble.pl , bo sama nie moglam się zdecydować co najlepiej pasuje do mojego wnętrza. Meble są bardzo dobrej jakości, fajnie dobrane


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble
PostNapisane: 2016-05-28, 19:43 
dzięki wielkie za namiar na cygal! sam nigdy bym ich nie wyszperał a art deco uwielbiam od lat więc siłą rzeczy od razu się w ich projektach zakochałem, do tego solidna, ręczna robota- no marzenie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble
PostNapisane: 2017-02-15, 17:10 
Oj na wiele rzeczy trzeba zwracać uwagę, też na to jak dana firma jest ostrzegana i jakie są o niej opinie. Ja meble w mieszkaniu mam głównie z firmy Lamix. Tutaj podaję telefon do pana Roberta Ciężkowskiego: (22) 826 53 63, można zadzwonić i się wszystkiego dowiedziec :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: meble
PostNapisane: 2017-05-17, 12:02 
Długo szukałam swoich wymarzonych mebli do domu z mężem. Powiem tak..nie jest prosto znaleźć ładne stylizowane meble u 1 producenta, który przypadną nam do gustu, więc nasze poszukiwania trochę trwały. Na różnych portalach nie mieliśmy pewności co do jakości oferty, więc skupiliśmy się na firmach, które specjalizują się tylko w meblach. Znaleźliśmy bardzo ciekawą i bogatą w wyborze stronę milemaison.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO