dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Mobbing
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-16, 21:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-06, 22:33
Posty:11
Co zrobić gdy dotyka mnie mobbing w pracy? Czy mogę jakoś z tym walczyć?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mobbing
PostNapisane: 2017-02-16, 21:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-10-07, 18:06
Posty:20
Nistety mobbing w pracy to coraz częstsze zjawisko z którym bardzo ciężko walczy się w pojedynkę. Dlatego ja na Twoim miejscu udałabym się do adwokata, który zna się na prawie pracy. Z takich polecałabym Ci Tomasza Tomaszczyka z kancelarii JST. On specjalizuje się własnie w prawie pracy oraz ZUS. Będzie wiedział co zrobić z taką sytuacją :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mobbing
PostNapisane: 2017-05-24, 22:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-04-28, 00:51
Posty:11
Zgadzam się w pełni z Wikarym, akurat jstkancelaria bardzo dobrze zajmuje się takimi przypadkami. Prawo pracy nie jest dla nich zagadką, trzeba tylko w jakiś dobry sposób zdobyć dowodu na ewentualny mobbing, ponieważ samo słowo nie zawsze starczy, może jakieś nagrania?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mobbing
PostNapisane: 2017-06-21, 14:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
Moja znajoma korzystała z pomocy Pana Tomasza z jst kancelaria i bardzo sobie chwali tą współpracę. Jeśli chodzi o mobbing to Gera ma rację, warto mieć jakieś nagrania czy świadków, które będą stanowić dowód w sprawie. Tylko czy ewentualnie koledzy z pracy będą chcieli się w to mieszać.. Jakie macie relacje ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mobbing
PostNapisane: 2017-06-25, 21:25 
Też słyszałem o panu Tomaszczyku. Polecany w dziedzinie prawa pracy, a że mobbing to częste zjawisko, tylko zamiatane pod dywan, myślę, że niejednokrotnie się z tym spotkał i będzie potrafił pomóc.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mobbing
PostNapisane: 2017-07-26, 20:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
Nie jest to taka prosta sprawa, żeby się za to zabrać trzeba mieć jakieś dowody, łatwo kogoś oskarżyć trudno udowodnić, sama mam w pracy nieciekawie i robię się coraz bardziej znerwicowana i coraz słabiej sobie radzę w pracy z nerwów, iedługo to pewnie i tak mnie wywalą jak tak dalej pójdzie, bo już nie wiem jak sobie radzić z tą całą sytuacją


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mobbing
PostNapisane: 2017-08-30, 13:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-08-29, 12:07
Posty:8
Ja natomiast polecam Ci Kancelarię Adwokacką Paweł Figiel ze Śląska. Niedawno sama korzystałam z usług tego adwokata, więc jestem pewna, że dobrze Ci doradzi, co powinnaś zrobić w takiej sytuacji


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO