dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Nasiona marihuany
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-20, 16:35 
Dzisiaj się dowiedziałem, że nasiona marihuany są po prostu legalne w Polsce i każdy może je legalnie zakupić. Trochę mnie to zszokowało bo zawsze myślałem, że za to grozi ogromna kara.. możecie jakoś rozwinąć ten temat?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nasiona marihuany
PostNapisane: 2017-03-20, 16:47 
Nasiona są legalne bo nie ma w nich THC i innych substancji tego typu. Wystarczy poczytać w ustawie jak to z tym jest :) Możesz je normalnie kupić poprzez sklepy online w stylu ganjafarmer. Dosyć tanie są więc tutaj to kwestia tylko i wyłącznie chęci. Nie można ich uprawiać a można kolekcjonować taka logika :3


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nasiona marihuany
PostNapisane: 2017-03-21, 13:50 
Mnie osobiście dziwi to dlaczego ludzie tak bardzo są zaskoczeni tym. Przecież nasiona to po prostu rzecz, która nie ma w sobie żadnych substancji. Wystarczy trochę ciekawości aby o tym poczytać i się dowiedzieć. To tak jak nasiona kakaowca :D Możesz legalnie kupować itp. Sklepów jest masa, ja kupuję w nasionamari.pl bo fajne promocje mają a jakość pierwsza klasa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nasiona marihuany
PostNapisane: 2017-03-27, 11:48 
A ktoś z was serio zamawia te nasiona czy tylko tak piszecie? Bo mnie to bardzo kusi ostatnio. Patrzyłem na ten ganjafarmer ale tam ogromny wybór, myślałem, że się na tym trochę znam a teraz widzę, że prawie w ogóle :D Możecie doradzić co najlepsze na początek?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nasiona marihuany
PostNapisane: 2017-03-27, 13:32 
Ganjafarmer na początku jest bardzo dobrym wyborem. Jeżeli chodzi o nasiona to musisz wejść na fora tematyczne i o tym poczytać. Czym więcej czasu na to poświęcisz tym lepiej dla ciebie :) Odmian jest mnóstwo i każda ma inne predyspozycje..


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nasiona marihuany
PostNapisane: 2017-04-03, 17:31 
Nareszcie jakiś temat godny uwagi bo czasem mam wrażenie, że ludzie zaczynają tutaj pisać o strasznie dennych rzeczach. Nasionka mamy legalne w Polsce i to jest pewnego rodzaju furtka do łamania prawa no ale każdy wie czym ryzykuje. Szczerze mi się zdarzyło kiedyś zamawiać i robiłem to własnie na ganjafarmer bo tam procedura zamawiania jest najbezpieczniejsza. Nie powiem po co mi to było ale moim zdaniem nie ma się czego obawiać jeżeli chodzi o kupno ich przez internet bo są na to różne sposoby aby nikt się nie dowiedział o tym, kto je zamówił :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nasiona marihuany
PostNapisane: 2017-04-10, 14:27 
O jakich sposobach mówisz? Pytam bo sam przymierzam się do pierwszego zakupu na poleconym przez ciebie sklepie. Cenowo naprawdę fajnie bo nasionka tanie są a zwłaszcza tam. Tylko cały czas jednak obawa,że przez jeden zakup mogę mieć problemy mimo, że to przecież legalne..ehhh


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nasiona marihuany
PostNapisane: 2017-04-10, 15:44 
Totalnie nie ma się czego obawiać. Ja chodzę do stacjonarnego sklepu z nasionami u nas w mieście czyli do nasionamari. Żadnej spiny tutaj nie ma bo wszystko legalnie. Przez internet już bym się bardziej bał bo nic nigdy nie wiadomo a tutaj wszystko zgodnie z prawem :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nasiona marihuany
PostNapisane: 2017-04-18, 11:44 
Stacjonarny to jest fajny motyw. Ale ja u nich zamawiam właśnie przez internet i jeszcze nigdy nie było żadnego przypału. Jeżeli wiesz jak zamawiać to nie ma się o co martwić. Pozdro


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nasiona marihuany
PostNapisane: 2017-04-24, 15:07 
Przez internet jest spoko bo jednak bardziej anonimowo. Nasionamari i tak charakteryzują się tym, że bardzo bezpiecznie u nich pod tym względem. Mi kiedyś zapakowali mistrzostwo paczuchę ;p generalnie opłaca się u nich bo fajne promocje mają :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO