dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Nauka jezyka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-15, 12:33 
Witam, a może bardziej – hello! ;) Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałabym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nauka jezyka
PostNapisane: 2019-03-19, 10:24 
Będę chwaliła i podpowiadała markę Atj Lingwista ze strony lingwista.com.pl. Organizują wyjazdy na zagraniczne kursy językowe od dawna, z tego co się zdążyłam zorientować to w zasadzie jako pierwsi się tym zajęli w Polsce (ze 30 lat temu już). Synek był w Londynie w wakacje na takim obozie i wrócił odmieniony, ale of course na duży plus! A z rodziną goszczącą, u której mieszkał, utrzymuje Kontakt na facebooku.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nauka jezyka
PostNapisane: 2019-04-02, 22:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-03, 10:28
Posty:58
A jak ma być to szybka i co ważne skuteczna nauka języka angielskiego to polecam zwrócić uwagę na kurs od http://kursy-jezykowe.edu.pl/ z którego również korzystałam i moja opinia poimimo mijającego czasu pozotanie niezmienna, bo przygotowany został według słynnej metody Emila Krebsa i do tego nie jest drogi, a pozwala osiągać fajne efekty już po kilku tygodniach. Ja po angielskim zabieram się d razu za niemiecki!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nauka jezyka
PostNapisane: 2019-04-10, 19:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-05, 19:56
Posty:33
Co do kursów, to ja całkiem niedawno zapisałam się na taki kurs angielskiego online do tutlo. Fajnie, bo lekcje odbywam online a godziny mam elastyczne i wcale nie muszę się wcześniej umawiać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nauka jezyka
PostNapisane: 2019-04-11, 22:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-12-10, 17:14
Posty:14
Ja bym jednak nigdy nie chciała zostać rzucona na głęboką wodę i wysłana na jakiś kurs za granice. Mnie takie metody bardzo zniechęcają i niestety bardziej się do tego tematu zrażam. Jest mnóstwo kursów online, wtedy trzeba włożyć w to swoje starania, ale wolałabym się najpierw przygotować do takiego wyjazdu i oswoić się z językiem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nauka jezyka
PostNapisane: 2019-05-03, 14:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-10-02, 10:45
Posty:30
Też odświeżam swój język z tutlo. Najbardziej zależało mi na tym, aby poćwiczyć mowę a dzięki ich lekcjom z native speakerem widzę sama po sobie, że robię postępy;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nauka jezyka
PostNapisane: 2019-05-07, 22:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-12-10, 17:14
Posty:14
I nie masz stresu podczas takich zajęć na żywo? :) bo ja jestem po miesięcznej nauce w tutlo i mimo wszystko, wybrałam na początek polskiego nauczyciela, bo bałam się, że czegoś nie zrozumiem :) Ciekawa jestem, czy obcokrajowcy naprawdę dają taką swobodę wypowiedzi i pomagają :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nauka jezyka
PostNapisane: 2019-05-08, 09:38 
Ja uwielbiam szkole językowa TUTLO , świetny tok nauczania . Lekcje po 20min i w godzinach dogodnych dla mnie .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO