dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Odszkodowanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-01-16, 16:22 
Chciałbym dochodzić odszkodowania za szkody nie tylko zdrowotne w wyniku wypadku. Znajoma poleciła mi Kancelarię Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego - czy ktoś z was korzystał może z ich usług? Proszę o jakieś porady i dziękuje za pomoc


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odszkodowanie
PostNapisane: 2014-01-17, 12:56 
O Sangowskim jest dużo pozytywnych opinii więc chyba jest skuteczny. Możesz zaryzykować. Ja też dużo dobrego o nim słyszałam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odszkodowanie
PostNapisane: 2014-01-18, 11:41 
Ja osobiście również nie korzystałam z jego pomocy ale moja siostra korzystała i nie miała żadnych zażaleń do jego pracy. Pilnuję terminów oraz przykłada się do tego co robi. Daj znać jak Ci poszła sprawa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odszkodowanie
PostNapisane: 2014-01-19, 14:05 
Kto te pieniądze da? Dla tego który poświęca cały swój czas, entuzjazm by zrobić majątek to nawet jak popełni błąd należy wybaczyć, zawsze są dwie strony medalu,


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odszkodowanie
PostNapisane: 2014-01-20, 11:04 
Sangowski pomógł mojej znajomej w bardzo dobrej sprawie. Była nim zachwycona. Podobno bardzo rzetelny człowiek, który przykłada się do swojej pracy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odszkodowanie
PostNapisane: 2014-01-30, 15:19 
Maciej napisał(a):
Chciałbym dochodzić odszkodowania za szkody nie tylko zdrowotne w wyniku wypadku. Znajoma poleciła mi Kancelarię Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego - czy ktoś z was korzystał może z ich usług? Proszę o jakieś porady i dziękuje za pomoc


Jak tyle pozytywnych opinii to musi coś być w tym prawdy. Ja bym zaryzykowała.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Odszkodowanie
PostNapisane: 2014-01-30, 17:08 
wypadki czy inne choroby odbierają tyle życia, zmieniają wszystko to co po tym odszkodowaniu .ja bym na miejscu poszkodowanego oddałabym je sprawcy plując mu w twarz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO