dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Panowie, to dobrze czy zle....?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-01, 15:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-08-01, 15:26
Posty:2
Witam :) Mam 23 lata i jeszcze nie spalam z facetem. Nie myslcie, ze pisze miss brzydula czy cos takiego wrecz odwrotnie. Nie jestem ani brzydka, ani nudna, ani tez ekstra glupia:)
Chodze na randki gdy mam czas, ale jak dotychczas nie spotkalam zadnego faceta, ktory mnie zainteresowalby na dluzsza mete, a , niestety, nie jestem z tych, ktore ida do lozka na drugiej randce. Kiedys dziewictwo mi nie przeszkadzalo, ba, nawet myslalam, ze to mnie tylko uatrakcyjnia...Ale ostatnio coraz czesciej slysze, ze dziewicy w moim wieku to mamuty, ze sa to dziwaczki itd. No i zauwazylam, ze takie niedoswiadczenie w lozku staje sie dla mnie problemem i wstydem :( Chce podkreslic, ze nie kochalam sie jeszcze nie dlatego, ze czekam do slubu itd, a po prostu dlatego, ze nie mialam odpowiedniego faceta przy boku. I gdzie oni sa?:) Dlatego napisalam:) Panowie, jakie Wasze zdanie o dziewicach mego wieku?;) Z gory dziekuje za odpowiedzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Panowie, to dobrze czy zle....?
PostNapisane: 2007-08-01, 16:05 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Wonderfulady - ja nie jestem facetem, ale Ci odpowiem: jak dla mnie jesteś po prostu szanującą się kobietą, niech se myślą co chcą, ode mnie masz respekt ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 16:06 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
skromny nick :D

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 16:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-08-01, 15:26
Posty:2
skromna ze mnie kobitka;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 19:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
wonderfulady napisał(a):
Panowie, jakie Wasze zdanie o dziewicach mego wieku?;)

Mnie to ani nie ziębi, ani nie grzeje. Fakt, że dziewczyna nie jest dziewicą lub nią jest nie przedstawia dla mnie żadnego wymiernego faktu.

Możemy oczywiścię sprawę przekombinować i np. co bym sobie pomyślał o 15-latce bez cnoty. Trochę pewnie by mnie to zdziwiło, uznałbym taką osobę za dosyć nieodpowiedzialną i ulegającą pokusom, ale na dłuższą metę jakie to ma znaczenie?

Moim zdaniem ani nie ejst to powód do specjalnego wstydu, ani do chwalenia się.

Może ma to znaczenie, jeżeli facet w łóżku oczekuje nie wiadomo czego. Wiadomo, że z seksem jest jak ze wszystkich - dochodzi się do wprawy. Ale co to przeszkadza żeby Cię w świat seksu wprowadzać? 8-)

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 23:33 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
a jako typowy samiec nie bede krecil, wciskal ciemnoty i spytam: gdzie Ty zyjesz?? :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-02, 08:32 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
yeti napisał(a):
gdzie Ty zyjesz??
- to swoją drogą, a inna sprawa to
wonderfulady napisał(a):
jak dotychczas nie spotkalam zadnego faceta, ktory mnie zainteresowalby na dluzsza mete

problem lezy w Tobie - czyżbyś miała tak wysokie wymagania????


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 15:13 
mery_blue napisał(a):
problem lezy w Tobie - czyżbyś miała tak wysokie wymagania
zacznijmy od tego, moze trzeba zrewidowac swoje poglady - wkoncu jak beda kosmiczne to wogole nie spedzisz nocy zfacetem i do konca bedziesz dziewica - to zalezy wylacznie od ciebie.
wonderfulady napisał(a):
I gdzie oni sa?
sa wszedzie wokol ciebie , tylko lepiej musisz sie rozgladac - jakis cichy spokojny facet , ktory jest z boku moze okazac sie tym z ktorym stracisz dziewictwo -trzeba tylko umiec patrzec i sluchac no i umiec zrobic 1 krok - to mi by odpowiadalo bo ja jestem za leniwy - i tu pisze tylko za siebie :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-08, 16:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-08-08, 13:58
Posty:5
Lokalizacja: USA
wonderfullady, znam kilka dziewczyn w twoim situacje wiec nie jestes sama. Napewno znasz wielu osob i jak otworzysz serce do nich to moze akurat cos bedzie ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-09, 08:11 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
TheDuder z tego co wonderfullady napisała to ona nie ma serca tylko wysokie wymagania.... Czytaj ze zrozumieniem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO