dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-06, 18:17 
Ale dla mgr nawet pozegnanie typu papa jest zbyt wylewne wiec potraktowal sprawe bardzo "powaznie". Jak dla mnie stosunki w pracy jezeli z kims sie pracuje rzeczywiscie dosc blisko powinny byc na miare mozliwosci luzne. A slowo urzeduja powiedzmy sobie szczerze jest dosc sztywne. Olka wcale sie nie denerwuje mam o wiele wazniejsze sprawy ktorymi moglabym sie przejmowac niz forum.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-06, 18:29 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 13:35
Posty:123
Lokalizacja: B-stok
Tak na poważnie to Kaszczek od kad pamietam miał problemu z dziewczynami, ciezko nawiazywał z nimi znajomości... jako kolega dla mnie naprawde fajny gosciu : ))))

_________________
To nie jest muzyka dla tych, Którzy klej od piwa wolą
I jazdę figurową na lodzie, Oglądają zamiast futbolu
Choć czasem golą głowy, To powinni golić sobie cipy
My nie gramy dla nich, My gramy dla prawdziwej elity
MUZYKA, MUZYKA, MUZYKA DLA ELITY!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-06, 18:59 
Ja troche nie rozumiem jak można mieć problem w kontaktach z dziewczynami tudzież kobietami... No chyba że patrzy się na nie jako na "towar" i nic więcej. Ja z dziewczynami, mam bardzo dobry kontakt... Czasami lepiej mi się nawet z nimi rozmawia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-06, 22:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Ja wstydliwy jestem np jak gadom z panna to drapie sie za głowe, wiem, ze to gest strachu, nie patrze w oczy jak rozmawiam z kobietami, jak to zmienic? np jak przyszedłem do roboty tej we wrzesniu ubiegłego roku, wiecie jak nowym jestes, to wszyscy starsi zagadaują, patrzą. Ja ich olałem, nie rozmawiałem z nimi, nie mówiłem czesc. Wpierw sie pucowali mi;) ale trudno było mi rozmawiac z kobietami z firmy, i po pół roku olali mnie, Ja ich i rozstałem sie z firmą bez cerygieli;)

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-06, 22:38 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-04, 22:27
Posty:49
Lokalizacja: C:\ Program Files
Prace zmien idz tam kaj same dziewczyny a moze Dziku Cie oswoja

_________________
Jest na swiecie zwykly murzyn
ktory zawsze chcial byc bialy
Mial tysiace operacji ale mu sie nie udaly
Czarne Zawsze bedzie CZARNE....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-07, 08:26 
Sam widzisz, ze olewales mile gesty. Miales szczescie, ze trafiles na ludzi, ktorzy chcieli Cie wprowadzic w atmosfere firmy, nie doceniles tego. Jezeli chodzi o to, ze nie patrzysz w oczy mam takiego kolege, ktory jeszcze kilka lat temu bladzil wzrokiem gdy rozmawial z dziewczyna. Strasznie mnie to denerwowalo i zaczelam mu zwracac uwage, obiecal, ze postara sie skupic. Dla chcacego nic trudnego chociaz wiem, ze to dla niego bylo nie lada wyzwanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-16, 09:21 
ja tez mam wade wymowy i nie robie z tego afery - ci co mnie znaja to wiedza o tym i nie przeszkadza im to - zreszta to nie mojest moje najjwieksze zmartwienie - jak dziewczynie zalezy na poznaniu chlopaka - jak ja zainteresowal itp - to na takie szczegoly nie bedzie zwracac uwagi - jedynie moze sie zapytac dlago jest ta wada i tyle - nie ma sie czego wtydzic , a czasami wada moze okazac sie zaleta , tylko trzeba umiec to wykorzystac


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO