dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-06-05, 20:44 
ja to nawet nie pamiętam jak to było.. chyba nam nasza agencja nieruchomości vivapol-mazury coś podpowiedziała... ja już sama nie wiem. tyle było zamieszania z tym kupnem, całe szczęście że oi nam to ogarniali wszystko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
PostNapisane: 2017-07-06, 13:20 
ja kontaktowałem się z firmą Wiki z Warszawy- transportprywatny.com szybko i sprawnie to poszło, spakowali, przewieźli, rozpakowali i my nie musieliśmy się martwić. Jakbym miał to przewozić sam... nawet nie chce myśleć haha :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
PostNapisane: 2017-07-29, 19:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-07-26, 12:49
Posty:7
Nie wyobrażam sobie przeprowadzki bez firmy transportowej. Dzięki http://www.przeprowadzki-krakow.com.pl/ cały proces przebiegał bez zbędnych nerwów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
PostNapisane: 2017-08-25, 12:34 
łuki napisał(a):
ja kontaktowałem się z firmą Wiki z Warszawy- transportprywatny.com szybko i sprawnie to poszło, spakowali, przewieźli, rozpakowali i my nie musieliśmy się martwić. Jakbym miał to przewozić sam... nawet nie chce myśleć haha :D


znam firmę, nie co prawda z przeprowadzki, ale taxi bagażowe ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
PostNapisane: 2017-09-01, 11:01 
Mnie czeka transport mebli z domu do teściów, poszukam strony tej firmy Wiki, no sam w osobówce tego nie przewiozę, muszę kogoś wynająć


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
PostNapisane: 2017-09-06, 14:15 
janek32 napisał(a):
Mnie czeka transport mebli z domu do teściów, poszukam strony tej firmy Wiki, no sam w osobówce tego nie przewiozę, muszę kogoś wynająć


Oni nie biorą dużo więc na pewno lepiej niż na siłę wpychać to do osobówki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
PostNapisane: 2017-09-14, 12:23 
Ja już po transporcie, muszę przyznać nie wzięli dużo, a poszło to naprawdę szybko. Jakbym miał to sam przewozić... nawet nie che myśleć...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
PostNapisane: 2017-09-28, 16:49 
no własnie mówiłem ;) Nie no warto warto, jak ma się sprawdzoną firmę to nie ma co się samemu męczyć. Teraz coraz mniej osób przeprowadza się na własną rękę. Taka firma ma wyposażenie, samochód więc jest to na pewno lepsze rozwiązanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
PostNapisane: 2017-11-18, 23:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-10-20, 12:43
Posty:4
No wlasnie, problem troche jest ze znalezieniem sprawdzonej firmy .. przynajmniej jesli chodzi o moja okolice. Teraz powstalo sporo firm przewozowych jednak nie ufam im do konca. Przeciez w tym biznesie najwazniejsze jest doswiadczenie oraz zbudowania przez nie wiezi z klientem. Jak aktualnie prezentuje sie sytuacja pod tym wzgledem na naszym rynku? W najblizszym czasie mam zamiar przeprowadzic sie do nowego mieszkania .. ale najpierw musze wszystko zorganizowac. Zastawiam sie mocno nad Fortis - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/cennik/ Moze ktos korzystal i powie cos wiecej na ich temat? Z gory dzieki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przeprowadzka, jak to ogarnąć?
PostNapisane: 2017-12-20, 14:01 
Należy to wszystko fajnie zoorganizować. Ja pamiętam swoją pierwszą przeprowadzkę tyle rzeczy tyle pudeł tyle noszenia wszystkiego.. ajj. Teraz już mam kolejną za sobą, a ostnio robiłam nawet remont instalacji elektrycznej i bardzo fajna firma mi go wykonywała - alltech z Zielonej Góry. Wszystko trwało bardzo sprawnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO