dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-02-21, 16:50 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-09, 14:18
Posty:26
asiula_14_15 napisał(a):
Nie twierdzę, że nic więcej nie może się stać.

Cytuj:
Chcę tylko powiedzieć, że to nie jest regułą, że nie musi być tak, że jak mężczyzna przyjaźni się z kobietą to od razu musi coś między nimi być ;)


W takich sprawach nie ma reguły, tym bardziej że każdy z nas jest inny i inaczej postrzega to co się dookoła nas dzieje. Ale sama przyznałaś że istnieje możliwość że przyjaźń stanie się czymś więcej a co za tym istnieje ryzyko że w ten sposób możemy kogoś mocno zranić, no i nasza "przyjaźń" też może nie przetrwać tej próby!

_________________
"Szczęście robi dobrze ciału, ale smutek rozwija siłę umysłu." - Marcel Proust


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-21, 18:22 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Jak nie przetrwa - trudno.
Widocznie to pomyłka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-21, 22:01 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
A najgorsze jest to, kiedy kobieta i mężczyzna są TYLKO przyjaciółmi, a jedno o drugie może być zazdrosne, kiedy to spotyka się z inną osobą i chce sobie ułożyć jakoś życie :)

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-21, 23:24 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
To może też się zdarzyć w przyjaźni osób tej samej płci :>
Przyjaciel to jest ważna osoba, do której bardzo się przywiązujemy. Kiedy pojawia się w jego życiu tak zwana druga połówka i z nią rozpoczyna wspólne życie, niektórzy mogą odczuwać strach przed utratą tej przyjaźni. Bo do sytuacji wkroczyła następna ważna osoba i "JA" może już odejść na bok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przyjaźń kontra miłość???
PostNapisane: 2010-05-15, 21:38 
Przyjaźń damsko męska istnieje tylko wtedy gdy ten chłopak okazuje się byc gejem albo nim jest ... przyjaźń damsko męska nigdy nie kończy się na samej przyjaźni sama jestem tego przykładem .. I właśnie popełniłam wielki błąd w moim życiu ; (( .. straciłam osoby dla mnie naważniejsze przez głupi jeden gest ruch ; ( ..
Jestem w bardzo trudnej sytuacji byłam zaprzyjaźniona z chłopakiem mojej przyjaciółki ; (
oni po 2 latach związku się rozeszli (z jej winy aczkolwiek wina leżała po środku) .. zawsze ją broniłam, dawałam jej alibi, mówiłam ze nie pali wiedziałam także o jej pewnym zachowaniu ale to juz nie jest ważne .. zawsze trzymalam język za zębami .. muszę jednak stwierdzic ze bardzo go kochała nigdy jeszcze nie widzialam tak zakochanej laski .. jednak w pewnym momencie on o wszystkim sie dowiedzial i zerwal z nią wtedy pomocną dłoń znalazł u mnie no bo przecież ja wielka przyjaciółka ... zaczeliśmy się spotykać .. wspólne spacery wygłupy esemesy i romowy ...powtarzał ze nigdy do niej nie wróci ze z nią nie pisze nie spotyka sie.. potrafił mnie doprowadzic do takiego stanu gdzie nie wiedzialam co zrobic zaczol namawiac mnie do innych rzeczy ... przelizałam się z nim . ; / ;(( on potem proponował mi sex .. ale wiedzialam ze względem mojej przyjaciółki nie moge tego zrobi i nie zrobilam... nasz sekret miał zostać tylko pomiędzy nami .. okłamywałam moje przyjaciółki i wszytskich dookoła .. ; ((( .. bo miałam pewność ze moge mu zaufać i nikt sie nie dowie bo przeciez to mój przyjaciel .. jednak po paru dniach na imprezie gdzie bawilismy sie wszystcy razem on wszystko powiedzial swojej eks dziewczynie z którą dalej ma kontakt seksualny i wg spotykają się ... a ja zostałam wyzwana przez wszystkich i nikt juz mi nie zaufa ; ((( . to najgorsza rzecz jaka mi sie przytrafiła ; (((((


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Przyjaźń kontra miłość???
PostNapisane: 2010-10-19, 12:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2006-11-13, 02:07
Posty:15
jak czytam ten temat przypomniały mi się fajne filmy na temat przyjaźni i związku które ostatnio widziałem na http://sagio.pl/promocje.html

"Od przyjaźni do związku"
"Co sprawi, że ona uzna Cię za kogoś więcej niż tylko przyjaciela?"
"Co ubrać na randkę cz.1?"
"Jakie buty ubrać na randkę?"
"Sonda uliczna – kiedy powinienem poprosić Cię o numer telefonu?"
"Co sprawi, że ona uzna Cię tylko za przyjaciela?"
"Związek a przyjaźń?"
"Gdzie jest różnica miedzy przyjacielem a kochankiem?"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przyjaźń kontra miłość???
PostNapisane: 2010-11-29, 12:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Zwykle miłość jest ślepa, bo widzimy to co chcemy widzieć. Przyjaźń nie jest taka ogłupiająca. A najlepsi przyjaciele dla kobiet to geje, sielanka. No chyba, że trans, ale czy zrozumie naturę kobiety, pewnie tak, bo zwykle transseksualiści to kobiecy faceci...

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przyjaźń kontra miłość???
PostNapisane: 2010-11-29, 22:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-01-08, 00:36
Posty:97
Miłość jest ślepa jeżeli jej na to pozwolimy, a co do przyjaźni kobiet to jakoś nie do końca w nią wierze. Ale to pewnie tylko takie odczucie :) Miłość transseksualistów jej możliwa, ale chyba tylko platoniczna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Przyjaźń kontra miłość???
PostNapisane: 2010-12-01, 16:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Pewnie zależy na ile uda się operacja zmiany płci:) Obejrzyj sobie dzisiaj film o ciekawym przypadku miłości. Pisałam już o tym filmie "Trans-akcja", oglądałam go w niedzielę.

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO