dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Scyzoryk
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-08-31, 23:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-08-10, 09:11
Posty:12
Chciałabym kupić scyzoryk, ale nie wiem, który wybrać. Możecie mi pomóc? Czym kierować się przy zakupie scyzoryka, aby kupić produkt dobrej jakości?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scyzoryk
PostNapisane: 2012-09-04, 21:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
Zależy po co ten scyzoryk ma istnieć ... jeśli do majsterkowania to tzw. "maggajwera" czyli scyzoryk szwedzki z wieloma użytecznymi mini narzędziami , jeśli chodzi o nożyk do przeżycia w lesie czy na wyprawy to najlepiej ostry jednoczęściowa "finka" .

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scyzoryk
PostNapisane: 2012-12-17, 01:32 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-12-14, 01:10
Posty:3
To chyba nie miał być scyzoryk szwedzki ale szwajcarski:) swoją drogą takie podstawowe scyzoryki szwajcarskie już można kupić nawet niedrogo

_________________
Jak i gdzie? transport włochy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scyzoryk
PostNapisane: 2012-12-17, 12:59 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
to ktoś jeszcze używa scyzoryka? hehe nie sądziłam, ze to jeszcze takie przydatne, ale faktycznie najlepiej kupic jakiś porządny, żeby poza spełnianiem swoich podstawowych funckji mógł być trochę takim bajerem albo gadżetem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scyzoryk
PostNapisane: 2014-03-24, 10:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
onikarasu napisał(a):
Zależy po co ten scyzoryk ma istnieć ... jeśli do majsterkowania to tzw. "maggajwera" czyli scyzoryk szwedzki z wieloma użytecznymi mini narzędziami

Victorinox - bo z tej firmy miał McGyver scyzoryk to szwajcarski produkt. :)

paulina50000 napisał(a):
Chciałabym kupić scyzoryk, ale nie wiem, który wybrać. Możecie mi pomóc? Czym kierować się przy zakupie scyzoryka, aby kupić produkt dobrej jakości?

Ja ci tego Victorinox w ciemno mogę polecić, bo to chyba najlepsza firma produkująca scyzoryki. Co do modelu to taki powinien ci wystarczyć.
http://www.militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_mountaineer_p584.xml


blanka.win napisał(a):
to ktoś jeszcze używa scyzoryka? hehe nie sądziłam, ze to jeszcze takie przydatne, ale faktycznie najlepiej kupic jakiś porządny, żeby poza spełnianiem swoich podstawowych funckji mógł być trochę takim bajerem albo gadżetem

Wszystko można nim przykręcić/odkręcić, do tego nożyk, nożyczki, otwieracz do butelek itd. Przydatna rzecz

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scyzoryk
PostNapisane: 2014-03-25, 00:05 
violetfusion napisał(a):
Wszystko można nim przykręcić/odkręcić, do tego nożyk, nożyczki, otwieracz do butelek itd. Przydatna rzecz

przykrecic odkrecic, dokrecic, przyciac ect to raczej multitool

violetfusion napisał(a):
Victorinox - bo z tej firmy miał McGyver scyzoryk to szwajcarski produkt. :)

macgayver to miar raczej prostszy model, cos jak http://www.militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_recruit_p571.xml


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Scyzoryk
PostNapisane: 2014-03-27, 22:54 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-16, 20:45
Posty:204
blanka.win napisał(a):
to ktoś jeszcze używa scyzoryka? hehe nie sądziłam, ze to jeszcze takie przydatne, ale faktycznie najlepiej kupic jakiś porządny, żeby poza spełnianiem swoich podstawowych funckji mógł być trochę takim bajerem albo gadżetem


Ze wszystkim tak jest. kupujesz jeden porządny i masz na wieki. Zawsze patrzę jeszcze ile producent daje mi gwarancji na dany sprzęt.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scyzoryk
PostNapisane: 2014-03-28, 21:20 
radek0 napisał(a):
violetfusion napisał(a):
Victorinox - bo z tej firmy miał McGyver scyzoryk to szwajcarski produkt. :)

macgayver to miar raczej prostszy model, cos jak http://www.militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_recruit_p571.xml


jak to prosty przecież robił nim wszystko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Scyzoryk
PostNapisane: 2014-04-06, 00:54 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
aktualne scyzoryki mają nawet zakładkę z pendrivem ...wiec jesli po przejsciu przez las chcesz sie z kims podzielic filmikami lub zdjeciami to prosze bardzo :D

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scyzoryk
PostNapisane: 2014-05-04, 00:16 
Exa napisał(a):

Ze wszystkim tak jest. kupujesz jeden porządny i masz na wieki. Zawsze patrzę jeszcze ile producent daje mi gwarancji na dany sprzęt.

na victorinox jest dożywotnia

kamisiak napisał(a):
jak to prosty przecież robił nim wszystko

bo byl inteligentny, i z zapalek potrafil zrobic helikopter, a scyzorykiem zwykle ciął coś albo odkrecal srubki

onikarasu napisał(a):
aktualne scyzoryki mają nawet zakładkę z pendrivem ...wiec jesli po przejsciu przez las chcesz sie z kims podzielic filmikami lub zdjeciami to prosze bardzo :D

sa rozne wymysly, ale ten model to raczej dla jakiegos urzednika co potrzebuje sobie kielbase w pracy pociąć,
w terenie sie nie sprawdza bo np nie jest wodoszcelny, i pen sie uszkodzic moze


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO