dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Srebro
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-08-02, 14:18 
Czy srebro koloidalne wam pomogło na problemy z trądzikiem, ogólnie pod problemy cery wrażliwej? Dużo czytałam, ale nie wiem, czy jestem do końca przekonana. Czy to nie jest przypadkiem jakaś kolejna ściema?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Srebro
PostNapisane: 2019-08-05, 08:44 
Miałem niedobory znaczące witaminy A i E. Piłem przez dwa miesiące https://proaktiv.pl/s/4-7-0-SOK-Z-ALOESU-SOK-BEZ-CHEMICZNYCH-KONSERWANTOW-500-ml.html i wróciłem do normy. Lepsze samopoczucie przede wszystkim, mniej chciało mi się jeść. Niczego poza sokiem z aloesu nie brałem do ust, szczególnie chodzi o kawę, piwo, inne dodatki :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Srebro
PostNapisane: 2019-11-20, 13:30 
Zachęcam wszystkich do tego, by zajrzeć do sklepu proaktiv.pl – bardzo dobrze przygotowane produkty w rozsądnych cenach – 100% naturalne a to było dla mnie najważniejsze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Srebro
PostNapisane: 2020-07-30, 08:58 
Produkty jakie są dostępne w ofercie proaktiv.pl będą takim dobrym wyborem jeśli chodzi o nano koloidy. Firma ma spore doświadczenie w tej branży i mocno się rozwija więc wydaje mi się, że każdy znajdzie tam propozycje dla siebie. Na pewno warto się zapoznać z tym co mają do zaoferowania.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Srebro
PostNapisane: 2021-04-26, 15:39 
W przypadku nano srebra jego jakość będzie bardzo ważna i z tym jest problem, bo niestety na rynku funkcjonuje sporo firm, które chcą swoje produkty promować, ale kompletnie nie mają pojęcia o tym co jest faktycznie dobre dla organizmu. Jeśli chodzi o nano koloidy to na pewno świetną ofertę ma firma Proaktiv (proaktiv.pl), która stara wyjaśniać pewne mity, które są kreowane są w sieci przez osoby, które kompletnie tematu nie znają tematu a chcą w nim brylować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Srebro
PostNapisane: 2021-07-02, 10:44 
Na blizny polecano srebro koloidalne, więc sobie wzięłam, bo miałam kiedyś wypadek na rowerze, a do tej pory udo źle wygląda. Udało mi się trochę srebrem załagodzić https://proaktiv.pl/s/5-37-0-NIEJONOWE-NANO-SREBRO-KOLOIDALNE-AG-500-300-ml.html i faktycznie widać bliznę tylko pod pewnym kątem, jakby coraz mniej. Zaufanym ludziom pokazywałam to twierdzą, że ogromna zmiana, więc coś faktycznie jest na rzeczy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO