dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-01, 03:55 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-21, 15:10
Posty:12
Ja kupuję w różnych sklepach, zazwyczaj wrzucam hasło na którąś z porównywarek cen, czytam recenzje sklepu i zamawiam. Nigdy natomiast nie ściągam i nie kupuje piratów- czułabym się jak złodziej, uważam,że twórcom należy się kasa za ich dzieło i ciężka pracę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-01, 13:05 
A już myślałem, że nikt gier oryginalnych nie kupuje ;p Rzadko kiedy kupuję jakąś grę, ale wszystkie części World of Warcraft oraz Aiona kupiliśmy z bratem w Empiku albo w Media Markt (w którymś z tych gry są tańsze). Oczywiście można też zajrzeć na Allegro.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-01, 14:15 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
gość napisał(a):
ja też u nich zamawiam, bo szybko dostarczają przesyłki i mają duży wybór,a szkoda mi czasu na bawienie się z nieoryginalnymi grami, miałem z nimi tez wiele problemów...



Ja juz bym nie ryzykowala z takimi oprogramowaniami ,chociazby ze wzgledu na naloty na mieszkania pirackie o których tyle sie mówiło.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-04, 15:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-07-17, 11:39
Posty:41
ja tam sam już nie gram, ale teraz, jakieś 3dni temu szukałem NFS Shifta, bo siostra chrześniakowi kupowała, to wpisałem w porównywarkę cenową i ciach. najtaniej wyskoczyło, do koszyka i po 2dniach kurier do drzwi pukał. czy inne, w internecie znajdziesz pełno rożnych shopów.


Ostatnio edytowano 2013-06-11, 10:29 przez toomekkk, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-09, 12:18 
Ja zamawiam gry na 3kropki.pl. Maja tam tez dużo filmów i programów. Z nowości polecam Takkena 6. Premiera jest za dwa dni, zdecydowanie ją sobie u nich zamówię. Cena niższa niż w większości sklepów i przesyłka idzie do trzech dni. A myślicie, że gra to odpowiedni prezent na gwiazdkę?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-01, 10:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
A może warto poszukać okazji na aukcjach internetowych. Jest teraz mnóstwo aukcji tzw. nowego typu np dobij.to, które oferują znakomite rzeczy za bardzo niewielkie pieniądze. Warto się czasem zmobilizować i trochę poklikać, bo można naprawdę coś fajnego znaleźć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-25, 15:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
A ja tam tego typu wynalazkom nie wierzę. Jeśli już kupuje grę to musi to być sprawdzony sklep, który zagwarantuje mi,że wszystko będzie działało bez zarzutu:) Najczęściej wybieram 3kropki.pl, teraz to chyba największy sklep tego typu a i ceny mają w porządku

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie gry?
PostNapisane: 2010-05-11, 10:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-11, 09:43
Posty:13
Ja kupuję gierki przez neta i z promocji :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie gry?
PostNapisane: 2010-05-21, 18:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-07-04, 14:10
Posty:4
Ja nie wiem czemu ale Media Markt i Empik


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie kupujecie gry?
PostNapisane: 2010-09-16, 14:44 
ja też zdecydowanie wybieram sprawdzone źródła - wiadomo, że rozrywka komputerowa to biznes, gdzie niestety sporo się oszukuje... :/ od jakiegoś czasu pracuje, i nie mam już czasu łazić po marketach, więc przerzuciłem się na net - do tej pory miałem kontakt z swiatekgier.pl - szczególnie odpowiada mi mechanizm wyszukiwania produktów, prosto się wyszukuje. W sumie teraz najbardziej czekam na Mass Effect3, a wiadomo że przez neta można szybciej zamówić niż normalnie ;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO